Про проведення аукціону на продовження договору оренди – частини будівлі другого поверху (літ.А-5) загальною площею 27,29 кв.м, а саме: приміщення №67 та місця загального користування №№59,66,69,70,71,72, частина сходової клітини ІІ першого та другого
поверху за адресою: 69035, м. Запоріжжя, пр.Соборний,180-а
Продовження договору оренди шляхом електронного аукціону
з 15 черв. 2021 18:00
до 1 лип. 2021 20:00
(один учасник)
з 1 лип. 2021 20:00
до 27 лип. 2021 13:17
27 лип. 2021 13:17
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина будівлі другого поверху (літ.А-5) площею 27,29 кв.м, а саме: приміщення №67 та місця загального користування №№59,66,69,70,71,72, частина сходової клітини ІІ першого та другого поверху
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 27,29 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69035, Запорізька область, Запорізька міска громада, Соборний проспект, 180А |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
27.29
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2-й поверх
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.84302140681079 Довгота: 35.134471626041304
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 11 черв. 2021 10:55 | |
| Презентація | 11 черв. 2021 10:55 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 черв. 2021 10:55 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 черв. 2021 10:55 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 черв. 2021 10:55 | |
| Проєкт договору оренди | 11 черв. 2021 10:55 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Ужва Оксана Олександрівна
ЄДРПОУ:
30594500
|
Пропозиція: 2 661,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
190/1
Назва договору:
Додаткова угода про продовження договору оренди від 11.03.2015 №190/1 нежитлового приміщення по просп.Соборному,180-а (нова редакція)
Опис договору:
Додаткова угода про продовження договору оренди від 11.03.2015 №190/1 нежитлового приміщення по просп.Соборному,180-а (нова редакція)
Вартість договору
2 661,00 грн
Заключна вартість договору:
2 661,00 грн
Термін дії договору:
13 лип. 2021 13:16 – 12 лип. 2025 13:16
Дата підписання договору:
13 лип. 2021 13:16
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
1 лип. 2021 20:00 – 15 лип. 2021 18:00
Період підписання договору:
1 лип. 2021 20:00 – 29 лип. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
м. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 41,8 кв. м (В)
3 197,70 грн з ПДВ
Дивитисьм. Житомир, вул. Київська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 45,1 кв. м (В)
3 237,95 грн з ПДВ
ДивитисьВолинська обл., Ковельський р-н, с. Олеськ, вул. Богдана Хмельницького, 1. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 37,10 кв. м (В)
1 323,17 грн з ПДВ
Дивитись