Про проведення аукціону на продовження договору оренди об’єкта права комунальної власності –нежитлове приміщення ХХХIV підвального поверху (літ.А-5) загальною площею 65,68 кв.м за адресою: пр.Соборний,190, м.Запоріжжя, 69035
Продовження договору оренди шляхом електронного аукціону.
з 15 черв. 2021 18:00
до 1 лип. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення ХХХIV підвального поверху (літ.А-5) загальною площею 65,68 кв.м за адресою: пр.Соборний,190, м.Запоріжжя, 69035
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 65,68 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69035, Запорізька область, м.Запоріжжя, проспект Соборний, 190 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
65.68
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
підвал
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.8457053 Довгота: 35.1275238
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 11 черв. 2021 10:07 | |
| Презентація | 11 черв. 2021 10:07 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 11 черв. 2021 10:07 | |
| Проєкт договору оренди | 11 черв. 2021 10:07 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
м. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 41,8 кв. м (В)
3 197,70 грн з ПДВ
Дивитисьм. Житомир, вул. Київська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 45,1 кв. м (В)
3 237,95 грн з ПДВ
ДивитисьЛьвівська обл., с-ще Красне, вул. Привокзальна, 21.Оренда – приміщення 2-го поверху двоповерхової будівлі площею 107,20 кв.м. (В)
2 956,58 грн з ПДВ
Дивитись