Оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди – нежитлового приміщення №43,44 цокольного поверху (літ.А-5) площею 39,7 кв.м, за адресою: 69005, м. Запоріжжя, вул. Перемоги,107-а
Продовження договору оренди шляхом електронного аукціону
з 14 черв. 2021 18:00
до 30 черв. 2021 20:00
(один учасник)
з 30 черв. 2021 20:00
до 26 лип. 2021 16:24
26 лип. 2021 16:24
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення №43,44 цокольного поверхїу (літ.А-5) площею 39,7 кв.м за адресою: 69005, м.Запоріжжя, вул. Перемоги,107-а
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 39,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69005, Запорізька область, Запоріжжя, Перемоги вулиця, 107А |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
39.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Цокольний
Номер поверху або поверхів:
цокольний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.83155284908396 Довгота: 35.13929423785033
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 10 черв. 2021 15:06 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 10 черв. 2021 15:06 | |
| Презентація | 10 черв. 2021 15:06 | |
| Проєкт договору оренди | 10 черв. 2021 15:06 | |
| Фотографічне зображення майна | 10 черв. 2021 15:19 | |
| Фотографічне зображення майна | 10 черв. 2021 15:19 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Смбатян Тігран Ромікович
ІПН/РНОКПП:
2473412091
|
Пропозиція: 1 731,03 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1910/1
Назва договору:
Додаткова угода про продовження договору оренди від 31.10.2006 №1910/1 нежитлового приміщення по вул. Перемоги, 107-а
Опис договору:
Додаткова угода про продовження договору оренди від 31.10.2006 №1910/1 нежитлового приміщення по вул. Перемоги, 107-а (нова редакція)
Вартість договору
1 731,03 грн
Заключна вартість договору:
1 731,03 грн
Термін дії договору:
21 лип. 2021 16:23 – 20 лип. 16:23
Дата підписання договору:
21 лип. 2021 16:23
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
30 черв. 2021 20:00 – 14 лип. 2021 18:00
Період підписання договору:
30 черв. 2021 20:00 – 28 лип. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
м. Житомир, вул. Михайлівська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 41,8 кв. м (В)
3 197,70 грн з ПДВ
Дивитисьм. Житомир, вул. Київська, 20. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 45,1 кв. м (В)
3 237,95 грн з ПДВ
ДивитисьЖитомирська обл., м. Коростень, вул. Шатрищанська, 4а. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 99,90 кв. м (В)
1 198,80 грн з ПДВ
Дивитись