Аукціон з передачі в оренду вбудованих приміщень загальною площею 169,4м2 (прим. №58: №1-№11) першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку (літ. А) за адресою: м. Вінниця, просп. Коцюбинського, 9
Аукціон з передачі в оренду вбудованих приміщень загальною площею 169,4м2 (прим. №58: №1-№11) першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку (літ. А) за адресою: м. Вінниця, просп. Коцюбинського, 9. Балансоутримувач - КП "Агенція муніципальної нерухомості" ВМР. Строк оренди - 5 років. Технічний стан задовільний. Детальна інформація про об'єкт, умови оренди та умови проведення аукціону містяться у додатках до оголошення.
з 8 черв. 2021 18:00
до 23 черв. 2021 20:00
з 24 черв. 2021 11:25
до 24 черв. 2021 12:03
з 24 черв. 2021 12:03
до 7 лип. 2021 14:46
7 лип. 2021 14:46
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
вбудовані приміщення загальною площею 169,4м2 (прим. №58: №1-№11) першого поверху п’ятиповерхового житлового будинку (літ. А) за адресою: м. Вінниця, просп. Коцюбинського, 9
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 169,4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 21011, Вінницька область, Вінниця, проспект. Коцюбинського, 9 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
0
Дата реєстрації:
1 лип. 2021 03:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
169.4
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.2392261 Довгота: 28.505012645756302
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 4 черв. 2021 15:40 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 4 черв. 2021 15:40 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 4 черв. 2021 15:40 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 черв. 2021 15:40 | |
| Проєкт договору оренди | 4 черв. 2021 15:40 |
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Коваленко Яна
ЄДРПОУ:
23060192
|
Пропозиція: 50 213,88 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
37-26
Назва договору:
Договір №37-26 оренди комунального майна Вінницької міської територіальної громади
Опис договору:
вбудовані приміщення загальною площею 169,4м2 (прим. №58: №1-№11) першого поверху п'ятиповерхового житлового будинку (літ. А)
Вартість договору
50 213,88 грн
Заключна вартість договору:
60 257,00 грн
Термін дії договору:
6 лип. 2021 00:00 – 6 лип. 00:00
Дата підписання договору:
6 лип. 2021 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
24 черв. 2021 12:03 – 9 лип. 2021 18:00
Період підписання договору:
24 черв. 2021 12:03 – 23 лип. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
36604208
|
Пропозиція: 50 003,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Мельник Олександр Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3036622574
|
Пропозиція: 50 002,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Житловий будинок садибного типу загальною площею 49,5 м.кв., який розташований по провулку Верхній,18 в селі Балаклея Черкаського району Черкаської області
22 600,00 грн без ПДВ
ДивитисьХмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Геологів, 6. Оренда – підвальні приміщення площею 192,90 кв. м (В)
11 574,00 грн з ПДВ
ДивитисьЖитомирська обл., м. Житомир, п-т Миру, 32. Оренда – приміщення одноповерхової, окремо розташованої, будівлі, площею 261,8 кв.м. (В)
15 708,00 грн з ПДВ
Дивитись