Аукціон з оренди комунального майна: "Частина вбудованого нежитлового приміщення (харчоблок), загальною площею 113,4 кв.м, в будівлі Снятинського ліцею ім. В.Стефаника Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області за адресою:
78301, місто Снятин, вулиця Лотоцького, 13, Коломийський район, Івано-Франківська область.
Частина вбудованого нежитлового приміщення (харчоблок), загальною площею 113,4 кв.м, в будівлі Снятинського ліцею ім. В.Стефаника Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області за адресою: 78301, місто Снятин, вулиця Лотоцького, 13, Коломийський район, Івано-Франківська область.
2 739,50 грн
без ПДВОрганізатор:
СНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІз 25 серп. 2025 18:00
до 29 серп. 2025 16:15
з 29 серп. 2025 09:30
до 29 серп. 2025 16:15
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина вбудованого нежитлового приміщення (харчоблок), загальною площею 113,4 кв.м, на першому поверсі в будівлі Снятинського ліцею ім. В.Стефаника Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області за адресою: 78301, місто Снятин, вулиця Лотоцького, 13, Коломийський район, Івано-Франківська область. Цільове призначення: для організації харчування здобувачів освіти та працівників навчального закладу
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 113,4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 78300, Івано-Франківська область, Снятин, вулиця Лотоцького, 13 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
113.4
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
Придатний до використання
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.4503080932254 Довгота: 25.55654454493854
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 22 серп. 2025 14:43 | |
| Фотографічне зображення майна | 22 серп. 2025 14:43 | |
| Проєкт договору оренди | 22 серп. 2025 14:43 | |
| Фотографічне зображення майна | 22 серп. 2025 14:43 | |
| Фотографічне зображення майна | 22 серп. 2025 14:43 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 22 серп. 2025 14:43 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора СНЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
Чернівецька обл., Чернівецький р-н, м. Сторожинець, вул. Назарія Яремчука, 21В. Оренда – приміщення ангару площею 140,10 кв. м (В)
4 026,47 грн з ПДВ
ДивитисьЛьвівська обл., Золочівський р-н, с. Куровичі , вул. Львівська, 52а. Оренда – приміщення частини будівлі, площею 59,80 кв. м (В)
1 718,65 грн з ПДВ
ДивитисьПро проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
Дивитись