Електронний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Бахмацької міської територіальної громади – будівлі ліквідованого
закладу дошкільної освіти «Чебурашка» загальною площею 385,9 кв.м. за адресою: 16540, Чернігівська обл., Ніжинський р-н., с. Стрільники, вул. Центральна, 65.
Електронний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Бахмацької міської територіальної громади – будівлі ліквідованого закладу дошкільної освіти «Чебурашка» загальною площею 385,9 кв.м. за адресою: 16540, Чернігівська обл., Ніжинський р-н., с. Стрільники, вул. Центральна, 65.
192,95 грн
без ПДВОрганізатор:
БАХМАЦЬКА МІСЬКА РАДАз 21 серп. 2025 18:00
до 2 вер. 2025 16:40
з 2 вер. 2025 09:55
до 2 вер. 2025 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівля ліквідованого закладу дошкільної освіти "Чебурашка" загальною площею 385,9 кв.м. за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський р-н., с. Стрільники, вул. Центральна, 65
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 385,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 16540, Чернігівська область, Стрільники, вул. Центральна, 65 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
385.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
385.9
Рік будівництва:
1980
Технологія будівництва:
Цегла
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 51.1997296636 Довгота: 32.5837111473
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Презентація | 20 серп. 2025 15:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 20 серп. 2025 15:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 20 серп. 2025 15:38 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 20 серп. 2025 15:38 | |
| Проєкт договору оренди | 20 серп. 2025 15:38 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 20 серп. 2025 15:38 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора БАХМАЦЬКА МІСЬКА РАДАВас може зацікавити
Нежитлова будівля за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Пашена Балка, вул. Центральна, буд. 51
100,02 грн без ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: державне нерухоме майно - нежитлове приміщення №14, площею 9,7 кв. м, першого поверху будинку побуту (Літ. А-2), яке розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вул. Військбуд, 80-А та перебуває на балансі Східного регіонального управління Концерну «Військторгсервіс»
168,60 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлове вбудоване приміщення, розташоване на першому поверсі в п’ятиповерховому панельному житловому будинку за адресою: м. Тернівка, Павлоградський район, Дніпропетровської області, вул. Перемоги, б.11
124,47 грн без ПДВ
Дивитись