Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Електронний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій щодо передачі в оренду приміщення площею 26.3 кв. м, за адресою: місто Хмельницький, вулиця Майборського,15/1

Електронний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій щодо передачі в оренду приміщення, площею 26,3 кв. м, що знаходиться на другому поверсі будинку побуту, літ. А-2, за адресою: місто Хмельницький, вулиця Майборського,15/1

Початкова ціна

700,69 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 лют. 2025 18:00

до 6 бер. 2025 16:25

Аукціон

з 6 бер. 2025 09:40

до 6 бер. 2025 16:25

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 лют. 2025 18:00 – 6 бер. 2025 16:25
Період аукціону:
6 бер. 2025 09:40 – 6 бер. 2025 16:25
Дата публікації:
25 лют. 2025 11:41
Період редагування:
25 лют. 2025 11:41 – 26 лют. 2025 18:00
Період питань:
25 лют. 2025 11:41 – 5 бер. 2025 18:00
Період відповідей:
25 лют. 2025 11:41 – 5 бер. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLD001-UA-20250225-15053
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
6 056,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
1 401,37 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
52979
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
700,69 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
7,01 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: місто Хмельницький, вулиця Майборського,15/1

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Приміщення другого поверху будинку побуту, літ. А-2, площею 26,3 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Майборського, 15/1, м. Хмельницький

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

26,3 метри квадратні

Адреса:

Україна, 29000, Хмельницька область, ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, 15/1, вулиця Майборського, Хмельницький, Хмельницька міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
26.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
767.9
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
23.3
Номер поверху або поверхів:
другий
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
3.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.3933402 Довгота: 27.0551173 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 25 лют. 2025 11:41
Фотографічне зображення майна 25 лют. 2025 11:41
Фотографічне зображення майна 25 лют. 2025 11:41
Паспорт торгів 25 лют. 2025 11:41
Проєкт договору оренди 25 лют. 2025 11:41
Поверховий план об'єкта або план поверху 25 лют. 2025 11:41

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42964094
Адреса:
Україна, 21018, Вінницька область, Вінниця, вул. Гоголя, 10

Основний контакт

Ім'я:
Вітушинська Тетяна
E-mail:
Телефон:
+380382720945

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
38076799
Адреса:
Україна, 79059, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ПЛУГОВА, будинок 12А

Основний контакт

Ім'я:
Яценюк Сніжана
E-mail:
Телефон:
+380972133520

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ВІННИЦЬКІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області загальною площею 2 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на Іповерсі)

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області загальною площею 2 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на Іповерсі)
Ім'я:
Мараховська Альона Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380522320281 ЄДРПОУ:
04013867
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

407,80 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон на продовження договору оренди нежитлового приміщення

Аукціон на продовження договору оренди нежитлового приміщення
Ім'я:
Мазін Микола Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380960176372 ЄДРПОУ:
04058083
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

818,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщень вільного призначення у с. Новий Дорогинь Житомирської області!

Довгострокова оренда приміщень вільного призначення у с. Новий Дорогинь Житомирської області!
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

650,00 грн з ПДВ

Дивитись