Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Про передачу в оренду через аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати такого майна: будівлі корпусу хімчистки з складом літ."Б-1", площею 330,1 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Кардинала Любачівського, 10, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна" Концерну "Військторгсервіс"

Про передачу в оренду через аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати такого майна: будівлі корпусу хімчистки з складом літ."Б-1", площею 330,1 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Кардинала Любачівського, 10, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна" Концерну "Військторгсервіс" Термін - 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством. Ключ об'єкта 2329

Початкова ціна

5 791,73 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 січ. 2025 18:00

до 18 лют. 2025 16:35

Аукціон

з 18 лют. 2025 09:50

до 18 лют. 2025 16:35

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
27 січ. 2025 18:00 – 18 лют. 2025 16:35
Період аукціону:
18 лют. 2025 09:50 – 18 лют. 2025 16:35
Дата публікації:
24 січ. 2025 12:12
Період редагування:
24 січ. 2025 12:12 – 27 січ. 2025 18:00
Період питань:
24 січ. 2025 12:12 – 17 лют. 2025 18:00
Період відповідей:
24 січ. 2025 12:12 – 17 лют. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLD001-UA-20250124-29802
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
49 977,14 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
2329
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
5 791,73 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
57,92 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Данилишина Катерина тел.: +380637701559 Львівська обл., м. Стрий, вул. Кардинала Любачівського, 10
Додаткова інформація:
термін - 5 років. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Цільове призначення об'єкта:
за будь-яким цільовим призначенням на розсуд орендаря.
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

будівля корпусу хімчистки з складом літ."Б-1", площею 330,1 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Кардинала Любачівського, 10, та перебуває на балансі Концерну "Військторгсервіс" в особі Філії "Західна" Концерну "Військторгсервіс"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

330,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82401, Львівська область, СТРИЙ, Кардинала Любачівського,10, Стрий, Стрийська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
330.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
330.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
330.1
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.26624891154884 Довгота: 23.843068783621202 Висота: 17

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 24 січ. 2025 12:12
Паспорт торгів 24 січ. 2025 12:12
Поверховий план об'єкта або план поверху 24 січ. 2025 12:12
Проєкт договору оренди 24 січ. 2025 12:12

Історія аукціону

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Володимир Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
38076799
Адреса:
Україна, 79059, Львівська область, Львів, Львів, вул.Плугова,12А

Основний контакт

Ім'я:
Данилишина Катерина
E-mail:
Телефон:
+380322532464

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 958,39 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення за поверховим планом А-2, (приміщення Nº18,19,21,22) площею 84,5 кв.м. Адміністративної будівлі в с.Верхне Висоцьке, що знаходиться за адресою: 82554, вул. Франка І., с.Верхнє Висоцьке, Самбірський р-н. Львівська обл., (загальна площа 517,9 кв.м)

Нежитлові приміщення за поверховим планом А-2, (приміщення Nº18,19,21,22) площею 84,5 кв.м. Адміністративної будівлі в с.Верхне Висоцьке, що знаходиться за адресою: 82554, вул. Франка І., с.Верхнє Висоцьке, Самбірський р-н. Львівська обл., (загальна площа...
Ім'я:
Блажевський Юліан Пилипович
E-mail: [email protected] Телефон: +380500552192 ЄДРПОУ:
05290787
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 273,00 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 75,68 кв.м. у м. Херсон

Довгострокова оренда приміщення вільного призначення 75,68 кв.м. у м. Херсон
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 600,00 грн з ПДВ

Дивитись