Аукціон з оренди теплових мереж
Аукціон з оренди теплових мережіпротяжністю 1 304,38 погонних метрів (за вирахуванням недіючої тепломережі діаметром 108 мм протяжністю 96,2 пог.м через відсутність технологічних потреб), які пролягають від котельні за адресою: Волинська обл. Володимирський район, смт Іваничі вул. Львівська,6а по вул. Львівська, вул. Грушевського і вул. Паркова та теплової мережі протяжністю 572,86 погонних метрів, яка пролягає від котельні за адресою: Волинська обл., Володимирський район, смт Іваничі, вул.Банківська,6
по вул. Грушевського і вул. Банківська
12 923,29 грн
без ПДВОрганізатор:
ІВАНИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДАз 12 лют. 2024 18:00
до 16 лют. 2024 16:25
з 16 лют. 2024 09:40
до 16 лют. 2024 16:25
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Теплові мережі протяжністю 1 304,38 погонних метрів (за вирахуванням недіючої тепломережі діаметром 108 мм протяжністю 96,2 пог.м через відсутність технологічних потреб), які пролягають від котельні за адресою: Волинська обл. Володимирський район, смт Іваничі вул. Львівська,6а по вул. Львівська, вул. Грушевського і вул. Паркова та теплової мережі протяжністю 572,86 погонних метрів, яка пролягає від котельні за адресою: Волинська обл., Володимирський район, смт Іваничі, вул.Банківська,6 по вул. Грушевського і вул. Банківська
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 877,24 Погонний метр |
Адреса: Україна, 45300, Волинська область, Іваничі, вул.Банківська, 6 та вул.Львівська, 6а |
|
Тип:
Інше окреме індивідуально визначене майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
|
|||
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 9 лют. 2024 09:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 9 лют. 2024 09:38 | |
| Проєкт договору оренди | 9 лют. 2024 09:38 | |
| Технічні специфікації | 9 лют. 2024 09:38 | |
| Технічні специфікації | 9 лют. 2024 09:38 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 9 лют. 2024 09:38 | |
| Фотографічне зображення майна | 9 лют. 2024 09:38 | |
| Проєкт договору оренди | 9 лют. 2024 09:38 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ІВАНИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДАВас може зацікавити
Продовження через електронний аукціон договору оренди № КД-19231 від 03.11.2014 іншого окремого індивідуально визначеного (рухомого) майна, що належить до державної власності, яке обліковується на балансі ДП «Одеський порт», а саме: - Верстат токарно-гвинторізний 1К625 (інвентарний № 946462); - Компресорна установка GB 650/270 (інвентарний № 072107); - Стенд шиномонтажний S 530 (інвентарний № 076921), (надалі разом іменоване - рухоме майно)
9 256,90 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
22 800,00 грн без ПДВ
Дивитисьаукціон з продажу майна банкрута - ЗАТ "РОСЬ" код 14187396 вул.30 років Перемоги, б.70, м.Черкаси, 18029
7 326,00 грн без ПДВ
Дивитись