Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з оренди нежитлового приміщення загальною площею 57,1 кв. м, за адресою: м. Луцьк, вул. Ківерцівська, 1.

Оголошення про проведення аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій, щодо передачі в оренду частини нежитлового приміщення загальною площею 57,1 кв. м, розташованого за адресою: м. Луцьк, вул. Ківерцівська, 1.

Початкова ціна

2 890,39 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 квіт. 2023 18:00

до 2 трав. 2023 16:15

Аукціон

з 2 трав. 2023 09:30

до 2 трав. 2023 16:15

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
12 квіт. 2023 18:00 – 2 трав. 2023 16:15
Період аукціону:
2 трав. 2023 09:30 – 2 трав. 2023 16:15
Дата публікації:
11 квіт. 2023 16:42
Період редагування:
11 квіт. 2023 16:42 – 12 квіт. 2023 18:00
Період питань:
11 квіт. 2023 16:42 – 1 трав. 2023 18:00
Період відповідей:
11 квіт. 2023 16:42 – 1 трав. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLD001-UA-20230411-71675
Реєстраційний внесок:
670,00 грн
Гарантійний внесок:
5 780,78 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Ні
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
2 890,39 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
28,90 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради, ЄДРПОУ 37610633, тел (03322) 777883 43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, e-mail viddil_maynа@ukr.net

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нерухоме майно у вигляді нежитлового приміщення загальною площею 57,1 кв. м, яке розташоване на першому поверсі двох поверхового житлового будинку, за адресою місто Луцьк, вул. Ківерцівська, 1

Код CAV: 04233000-0 Адміністративні приміщення в житлових будинках
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

57,1 метри квадратні

Адреса:

Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Ківерцівська, 1

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
57.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
57.1
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.7893579 Довгота: 25.3669109

Розташування на мапі

Документи аукціону 15 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Поверховий план об'єкта або план поверху 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Паспорт торгів 11 квіт. 2023 16:42
Проєкт договору оренди 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42
Фотографічне зображення майна 11 квіт. 2023 16:42

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37610633
Адреса:
Україна, 43025, Волинська область, Луцьк, проспект Президента Грушевського, 1, КОАТУУ: 0710100000, ЛУЦЬК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження міського голови

Основний контакт

Ім'я:
Тарасюк Тарас Петрович
E-mail:
Телефон:
+380332777883
Факс:
+380332777881

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
34572192
Адреса:
Україна, 43016, Волинська область, Луцьк, Богдана Хмельницького, 40-а, КОАТУУ: 0710100000, ЛУЦЬК

Основний контакт

Ім'я:
Осіюк Микола Петрович
E-mail:
Телефон:
+380332773150
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради

Вас може зацікавити

Частина нежитлових приміщень площею 19,4 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, будинок 9-А, приміщення 1.

Частина нежитлових приміщень площею 19,4 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, будинок 9-А, приміщення 1.
Ім'я:
Гнатишена Вікторія Алефтинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459472052 ЄДРПОУ:
24209727
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 083,00 грн без ПДВ

Дивитись

Вінницька обл., Жмеринський р-н, м. Шаргород, вул. Свято-Миколаївська, 17. Оренда – житловий будинок з гаражем площею 126,70 кв. м (В)

Вінницька обл., Жмеринський р-н, м. Шаргород, вул. Свято-Миколаївська, 17. Оренда – житловий будинок з гаражем площею 126,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 520,40 грн з ПДВ

Дивитись