Аукціон з передачі в оренду за методом покрокового зниження стартової орендної плати такого майна: дах будівлі коледжу площею 2325 кв. м, за адресою: Львівська обл., місто Червоноград, вулиця В. Стуса 17, що перебуває на балансі Червоноградського
гірничо-економічного фахового коледжу.
Аукціон з передачі в оренду за методом покрокового зниження стартової орендної плати такого майна:дах будівлі коледжу площею 2325 кв. м, за адресою: Львівська обл., місто Червоноград, вулиця В. Стуса 17, що перебуває на балансі Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ 6946. Термін дії не перевищує 12 місяців після припинення чи скасування
воєнного стану.
з 6 січ. 2023 18:00
до 16 січ. 2023 16:20
з 16 січ. 2023 09:35
до 16 січ. 2023 16:20
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - дах будівлі коледжу, загальною площею 2325.00 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, м. Червоноград, вул. В. Стуса, 17, та перебуває на балансі Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 2 325 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80100, Львівська область, ЧЕРВОНОГРАД, 17, вулиця Василя Стуса, Червоноград, Червоноградська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2325.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
5687.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2325.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
дах
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.39838314102031 Довгота: 24.239208698272705 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 4 січ. 2023 13:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 січ. 2023 13:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 січ. 2023 13:32 | |
| Паспорт торгів | 4 січ. 2023 13:32 | |
| Проєкт договору оренди | 4 січ. 2023 13:32 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 4 січ. 2023 13:32 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Приміщення №№ 5-16, 23-28, 33, основною площею 326.7 кв. м, загальною площею 565.19 кв. м (з урахуванням коефіцієнта 1,73 на місця загального користування) третього поверху адміністративної будівлі (літ. А), розташованої за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця.
101 096,66 грн з ПДВ
ДивитисьМагазин загальною площею 74,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок Г-1; котлопункт загальною площею 57,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок В-1
107 126,00 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення Микуличівської дільничної лікарні державної ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 65,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н, с. Микуличі, вул. Мілашенкова, 31
72 411,50 грн без ПДВ
Дивитись