Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон із покроковим зниженням стартової ціни з передачі в оренду державного нерухомого майна - нежитлових приміщень №1 (20.5 кв. м) та №2 (16.1 кв. м), загальною площею 36.6 кв. м, які розташовані на першому поверсі господарської будівлі Б-1 за адресою: Львівська область, м. Кам'янка-Бузька, вул. Незалежності, 27 та перебувають на балансі Львівської РДА Львівської області. Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону). Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6969

Аукціон із покроковим зниженням стартової ціни з передачі в оренду державного нерухомого майна - нежитлових приміщень №1 (20.5 кв. м) та №2 (16.1 кв. м), загальною площею 36.6 кв. м, які розташовані на першому поверсі господарської будівлі Б-1 за адресою: Львівська область, м. Кам'янка-Бузька, вул. Незалежності, 27 та перебувають на балансі Львівської РДА Львівської області. Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону). Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6969

Початкова ціна

61,54 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 жовт. 2022 18:00

до 19 жовт. 2022 16:20

Аукціон

з 19 жовт. 2022 09:35

до 19 жовт. 2022 16:20

Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 жовт. 2022 18:00 – 19 жовт. 2022 16:20
Період аукціону:
19 жовт. 2022 09:35 – 19 жовт. 2022 16:20
Дата публікації:
11 жовт. 2022 16:01
Період редагування:
11 жовт. 2022 16:01 – 13 жовт. 2022 18:00
Період питань:
11 жовт. 2022 16:01 – 18 жовт. 2022 18:00
Період відповідей:
11 жовт. 2022 16:01 – 18 жовт. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLD001-UA-20221011-88928
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
4 962,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
6969
Строк оренди:
12 місяців
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
61,54 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
0,62 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: Львівська область, м. Кам'янка-Бузька, вул. Незалежності, 27
Додаткова інформація:
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Інше
Цільове призначення об'єкта:
• Тренажерні зали, заклади фізичної культури і спорту, діяльність з організації та проведення занять різними видами спорту. • Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії. • Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. • Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе. • Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини.
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Державне нерухоме майно - нежитлові приміщення №1 (20.5 кв. м) та №2 (16.1 кв. м), загальною площею 36.6 кв. м, які розташовані на першому поверсі господарської будівлі Б-1 за адресою: Львівська область, м. Кам'янка-Бузька, вул. Незалежності, 27 та перебувають на балансі Львівської РДА Львівської області

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

36,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80400, Львівська область, КАМЯНКА-БУЗЬКА, 27, вулиця Незалежності, Кам'янка-Бузька, Кам'янка-Бузький район

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
2463483846060
Дата реєстрації:
22 вер. 2021 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
36.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
168.43
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
36.6
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
40.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.10316061192093 Довгота: 24.344909191131592 Висота: 18

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 11 жовт. 2022 16:01
Фотографічне зображення майна 11 жовт. 2022 16:01
Фотографічне зображення майна 11 жовт. 2022 16:01
Фотографічне зображення майна 11 жовт. 2022 16:01
Проєкт договору оренди 11 жовт. 2022 16:01
Поверховий план об'єкта або план поверху 11 жовт. 2022 16:01
Паспорт торгів 11 жовт. 2022 16:01

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
44046683
Адреса:
Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Винниченка, 18

Основний контакт

Ім'я:
Уляна Сайкевич
E-mail:
Телефон:
+380665483900

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Оренда частини нежитлового приміщення (лікувальний корпус 3, блок 6, 1-й поверх) загальною площею 2 кв.м

Оренда частини нежитлового приміщення (лікувальний корпус 3, блок 6, 1-й поверх) загальною площею 2 кв.м
Ім'я:
Зубченко Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380509680744 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01994942
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

64,94 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформ...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

68,20 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове підвальне приміщення № 19, загальною площею 20,54 м², корисною площею 17,0 м², розташоване в адміністративній будівлі за адресою: вул. Смілянська, 23, м. Черкаси

Нежитлове підвальне приміщення № 19, загальною площею 20,54 м², корисною площею 17,0 м², розташоване в адміністративній будівлі за адресою: вул. Смілянська, 23, м. Черкаси
Ім'я:
Асонова Наталія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380472379123 ЄДРПОУ:
04014200
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

110,07 грн без ПДВ

Дивитись