Електронний аукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій щодо передачі в оренду нерухомого майна –будівлі виробничого приміщення літ «А-1», загальною площею 8,6 кв.м, що знаходиться за адресою:
вул. Юхима Сіцінського, 49
Передача в оренду виробничого приміщення 8,6 кв.м за адресою м. Хмельницький вул. Юхима Сіцінського,49
133,81 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ВІННИЦЬКІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 13 січ. 2022 18:00
до 7 лют. 2022 16:40
з 7 лют. 2022 09:55
до 7 лют. 2022 16:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівля виробничого приміщення, загальною площею 8,6 кв.м.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 8,6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 29000, Хмельницька область, ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ/М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ, 49, вулиця Юхима Сіцінського, Хмельницький, Хмельницька міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
31328075
Дата реєстрації:
19 квіт. 2019 11:14
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
8.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.6
Рік будівництва:
1970
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Потужність електромережі, кВт:
5.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 49.41113134519419 Довгота: 26.99843345254163 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 11 січ. 2022 13:35 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 січ. 2022 13:35 | |
| Паспорт торгів | 11 січ. 2022 13:35 | |
| Проєкт договору оренди | 11 січ. 2022 13:35 | |
| Проєкт договору оренди | 11 січ. 2022 13:35 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 11 січ. 2022 13:35 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ВІННИЦЬКІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Аукціон з оренди частини будівлі громадського призначення загальною площею 119,6 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Миру, будинок 4, село Велика Іловиця, Кременецький район, Тернопільська область.
119,60 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частина навчального корпусу, а саме приміщення спортзалу за №85, 86 і 87 загальною площею 145,6 кв.м. за адресою м. Тлумач вул. Макуха, 11
210,34 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна -нежитлове приміщення (кімнати №№1-7), загальною площею 107,9 кв. м, що знаходиться на першому поверсі будівлі за адресою: м. Львів, вул. Івана Франка 61, що перебуває на балансі ДП МО України «Центральний проектний інститут» в особі філії «Львівський проектний інститут». Без права здачі в суборенду. Нарахування податку на додану вартість на суму орендної плати здійснюється у порядку, визначеному законодавством.
201,16 грн без ПДВ
Дивитись