земельна ділянка площею 1,9426 га, кадастровий номер 7420882400:03:000:1876 для ведення особистого селянського господарства розташована за адресою: Чернігівська область Ніжинський район, Красносільська сільська рада
земельна ділянка площею 1,9426 га, кадастровий номер 7420882400:03:000:1876 для ведення особистого селянського господарства розташована за адресою: Чернігівська область Ніжинський район, Красносільська сільська рада
з 15 лип. 18:00
до 23 серп. 20:00
з 24 серп. 11:40
до 24 серп. 12:15
з 24 серп. 12:15
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Учасники з переважним правом 1 учасник
Показати учасників
Приховати учасників
Арешти 1 арешт
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
земельна ділянка площею 1,9426 га, кадастровий номер 7420882400:03:000:1876 для ведення особистого селянського господарства розташована за адресою: Чернігівська область Ніжинський район, Красносільська сільська рада
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
|
Площа: 1,9436 гектар |
Адреса: Україна, Чернігівська область, Красносільське |
|
Площа ділянки, га:
1.9436
Кадастровий номер:
7420882400:03:000:1876
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
номер запису про обтяження: 65292689 (спеціальний розділ), дата та час державної реєстрації: 19.06.2026 14:02:45, підстава внесення запису: рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, індексний номер: 85440914 від 19.06.2026 14:06:04, Морська Людмила Михайлівна, Борзнянський відділ державної виконавчої служби у Ніжинському районі Чернігівської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції , Чернігівська обл.
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 лип. 14:47 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 13 лип. 14:47 | |
| Проєкт акту/договору | 13 лип. 14:47 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 лип. 14:47 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 лип. 14:47 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 лип. 14:47 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 лип. 14:47 | |
| Паспорт торгів | 13 лип. 14:47 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 13 лип. 14:47 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
СПОДІН СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
ЄДРПОУ:
24842666
|
Пропозиція: 173 000,00 грн |
Статус: Акт/договір підписано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Акт/договір підписано
Номер договору:
49487562
Назва договору:
акт про проведений електронний аукціон
Опис договору:
складений відповідно до протоколу про результати земельних торгів
Вартість договору
173 000,00 грн
Заключна вартість договору:
173 000,00 грн
Дата підписання договору:
31 серп. 00:00
Підтвердження сплати забезпечувального платежу:
Так
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
24 серп. 12:15 – 1 вер. 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
24 серп. 12:15 – 14 вер. 18:00
Період оплати:
21 вер. 18:00 – 28 вер. 18:00
Період підписання договору:
24 серп. 12:15 – 21 вер. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Тіточка Олександр Васильович
ЄДРПОУ:
45843494
|
Пропозиція: 173 000,00 грн |
Статус: Очікується рішення |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 22 документи
Документи, що подані з пропозицією 22 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора БОРЗНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У НІЖИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СУМСЬКОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИВас може зацікавити
Продаж арештованої земельної ділянки площею 2 га, кадастровий номер 7122085700:01:001:0355, цільове призначення для ведення особистого селянського господарства , що знаходиться за адресою Черкаська обл., Канівський р., с/р Павлівська. Згідно відомостей ДРРПННМ земельна ділянка перебуває у оренді в ТОВ «МИР-СЕМ», код ЄДРПОУ: 36775932, дата закінчення дії 16.12.2031р. Відповідно до договору оренди землі, серія та номер: бн, виданий 16.12.2021 р., перебуває в оренді на 10 років, плата, відповідно до договору складає 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Згідно відомостей ДРРПННМ земельна ділянка перебуває у суборенді в ТОВ «УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 03749037, дата закінчення дії 12.10.2027 р.
201 977,00 грн без ПДВ
Дивитись1 торги. 1/2 частина земельної ділянки, кадастровий номер 5920686000:03:001:0513, місцезнаходження: Сумська обл., Білопільський р-н., Нововирківська сільська рада загальною площею 3.23 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
79 550,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 1.0733 га кадастровий номер 4620383200:01:002:1229, цільове призначення земельної ділянки: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, знаходиться за адресою:Львівська область, Золочівський район, за межами населених пунктів на території Бродівської міської ради, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2885450046203. Вид земельних угіддь- рілля
225 100,00 грн без ПДВ
Дивитись