Другий аукціон з продажу земельної ділянки, загальною площею 0.211 га, кадастровий номер: 2621682600:03:001:0271, за адресою: Івано-Франківська область,Коломийський (Городенківський) район, Вікнянська сільська рада. Цільове призначення: для ведення
товарного сільськогосподарського виробництва.
Земельна ділянка, загальною площею 0.211 га, кадастровий номер: 2621682600:03:001:0271, за адресою: Івано-Франківська область,Коломийський (Городенківський) район, Вікнянська сільська рада. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Земельна ділянка реалізується в рамках виконавчого провадження з виконання рішення, що підлягає примусовому виконанню в порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження».
41 760,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Приватний виконавець виконавчого округу Івано-Франківської області Сапіжак Іван Івановичз 23 квіт. 18:00
до 28 трав. 20:00
(один учасник)
з 28 трав. 20:00
до 25 черв. 11:58
25 черв. 11:58
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Учасники з переважним правом 1 учасник
Показати учасників
Приховати учасників
Учасник з попереднього аукціону
Показати інформацію
Приховати інформацію
Арешти 1 арешт
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка, загальною площею 0.211 га, кадастровий номер: 2621682600:03:001:0271, за адресою: Івано-Франківська область, Коломийський (Городенківський) район, Вікнянська сільська рада. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Земельна ділянка належить боржнику на праві приватної власності, зареєстрована в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 11.01.2018р. (Реєстраційний номер:1462299526216) на підставі державного акту направо власності на земельну ділянку, серія та номер: ЯД №827046 виданий 17.11.2008р. Городенківською районного державною адміністрацією Івано-Франківської області. Земельна ділянка реалізується у виконавчому провадженні ВП №75599059 з примусового виконання виконавчого листа № 342/1535/23 виданого 09.07.2024 року Городенківсьим районним судом Івано-Франківської області.
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
|
Площа: 0,211 гектар |
Адреса: Україна, 78150, Івано-Франківська область, ВІКНЯНСЬКА/С.ВІКНО, Івано-Франківська область, Коломийський (Городенківський) район, Вікнінська сільська рада |
|
Площа ділянки, га:
0.211
Кадастровий номер:
2621682600:03:001:0271
Тип власності:
Приватна
Право користування чужою земельною ділянкою:
Ні
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна, обтяження №55946817 постанова №7559059 Обтяжувач: Приватний виконавець виконавчого округу Івано-Франківської області Сапіжак І.І. (Все нерухоме майно).
Координати:
Широта: 49.0020549 Довгота: 24.1515464 Висота: 6
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт акту/договору | 21 квіт. 15:22 | |
| Проєкт акту/договору | 21 квіт. 15:22 | |
| Паспорт торгів | 24 квіт. 16:21 | |
| Паспорт торгів | 21 квіт. 15:22 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 21 квіт. 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 квіт. 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 квіт. 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 квіт. 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 квіт. 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 квіт. 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 21 квіт. 15:22 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 24 квіт. 16:01 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
З переважним правом
Ім'я:
Білий Дмитро Миколайович
ЄДРПОУ:
35238864
|
Пропозиція: 42 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Отримання оплати підтверджено
Номер договору:
75599059/222
Назва договору:
акт про проведений електронний аукціон/договір купівлі продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення
Опис договору:
акт про проведений електронний аукціон/договір купівлі продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення
Вартість договору
42 000,00 грн
Заключна вартість договору:
42 000,00 грн
Дата підписання договору:
23 черв. 12:00
Підтвердження сплати забезпечувального платежу:
Так
Підтвердження сплати за лот:
Так
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
28 трав. 20:00 – 5 черв. 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
28 трав. 20:00 – 18 черв. 18:00
Період оплати:
25 черв. 18:00 – 2 лип. 18:00
Період підписання договору:
28 трав. 20:00 – 25 черв. 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Івано-Франківської області Сапіжак Іван ІвановичВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 0.8312 га, кадастровий номер 5324081400:00:015:0123, адреса: Полтавська область, Полтавський район, за межами населених пунктів на території Кіровської сільської ради, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
35 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки
25 165,94 грн без ПДВ
Дивитись4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0651, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 2.0648 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
66 640,00 грн без ПДВ
Дивитись