Земельна ділянка Кадастровий номер: 4822085400:05:000:1046 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська обл., Вознесенський район, Щербанівська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 2371067348000

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4822085400:05:000:1046 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська обл., Вознесенський район, Щербанівська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 2371067348000 Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.

Початкова ціна

162 500,00 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 вер. 18:00

до 8 жовт. 20:00

Аукціон

з 9 жовт. 12:40

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
8 вер. 18:00 – 8 жовт. 20:00
Початок аукціону:
9 жовт. 12:40
Дата публікації:
5 вер. 16:28
Період редагування:
5 вер. 16:28 – 8 вер. 18:00
Період питань:
5 вер. 16:28 – 8 жовт. 18:00
Період відповідей:
5 вер. 16:28 – 8 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260905-69313
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
48 750,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
80457790
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
162 500,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 625,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
83 910,73 грн
Експертна грошова оцінка:
162 500,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у зберігача
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
80457790
Дата виконавчого провадження:
20 трав. 2026 р.
Орган що видав:
приватний виконавець Булахевіч С.В,
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4822085400:05:000:1046 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська обл., Вознесенський район, Щербанівська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 2371067348000

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 013.00 Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, 56555, Миколаївська область, Троїцьке, О150709

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
4822085400:05:000:1046
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, постанова, про опис та арешт майна боржника, серія та номер: ВП 80457790, виданий 21.05.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Миколаївської області Булахевіч Степан Вікторович.
Координати:
Широта: 47.483685085306206 Довгота: 31.67408308192713

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 5 вер. 16:28
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 5 вер. 16:28
Копії документів та матеріалів на лот 5 вер. 16:28
Копії документів та матеріалів на лот 5 вер. 16:28
Копії документів та матеріалів на лот 5 вер. 16:28
Паспорт торгів 5 вер. 16:28
Копії документів та матеріалів на лот 5 вер. 16:28
Копії документів та матеріалів на лот 5 вер. 16:28
Копії документів та матеріалів на лот 5 вер. 16:28
Копії документів та матеріалів на лот 5 вер. 16:28

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3245809571
Адреса:
Україна, 54006, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спаська, 13,6, КОАТУУ: 4810100000, МИКОЛАЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Булахевіч Степан Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380683988016

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець Булахевіч Степан Вікторович

Вас може зацікавити

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4823685700:04:000:0260 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська область, Казанківський район, Казанківська селищна рада, реєстраційний номер ОНМ 2669507548020

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4823685700:04:000:0260 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська область, Казанківський район, Казанківська селищна рада, реєстраційний номер ОН...
Ім'я:
Булахевіч Степан Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380683988016 ІПН/РНОКПП:
3245809571
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

112 100,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 1366158048227

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 136...
Ім'я:
Булахевіч Степан Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380683988016 ІПН/РНОКПП:
3245809571
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

107 100,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею   2.0304 га, кадастровий номер 0522882000:02:002:0047 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею   2.0304 га, кадастровий номер 0522882000:02:002:0047 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виро...
Ім'я:
Самборський Петро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938525226 ІПН/РНОКПП:
2823915544
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

274 670,00 грн без ПДВ

Дивитись