Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер
ОНМ 1366158048227
Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 1366158048227
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ №
1013 від 22.09.2021 року. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
107 100,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Приватний виконавець Булахевіч Степан Вікторовичз 8 вер. 18:00
до 8 жовт. 20:00
з 9 жовт. 11:35
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Арешти 1 арешт
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 1366158048227
Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
|
Площа: 1,57 гектар |
Адреса: Україна, Миколаївська область, СУХОБАЛКІВСЬКА/С.СУХА БАЛКА |
|
Площа ділянки, га:
1.57
Кадастровий номер:
4822784400:14:000:0191
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, постанова, про опис та арешт майна боржника, серія та номер: ВП 80576657, виданий 21.05.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Миколаївської області Булахевіч Степан Вікторович
Координати:
Широта: 47.49859032483768 Довгота: 31.008363326763824
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 вер. 16:31 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 вер. 16:31 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 вер. 16:31 | |
| Паспорт торгів | 5 вер. 16:31 | |
| Проєкт акту/договору | 5 вер. 16:31 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 вер. 16:31 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 вер. 16:31 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 вер. 16:31 | |
| Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації | 5 вер. 16:31 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 5 вер. 16:31 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Приватний виконавець Булахевіч Степан ВікторовичВас може зацікавити
Земельна ділянка Кадастровий номер: 4823685700:04:000:0260 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська область, Казанківський район, Казанківська селищна рада, реєстраційний номер ОНМ 2669507548020
112 100,00 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка Кадастровий номер: 4822085400:05:000:1046 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська обл., Вознесенський район, Щербанівська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 2371067348000
162 500,00 грн без ПДВ
Дивитись4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0651, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 2.0648 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
66 640,00 грн без ПДВ
Дивитись