1 торги. Земельна ділянка, площею – 0.4076 га, кадастровий номер - 3524087200:02:000:0682, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада

Земельна ділянка, площею – 0.4076 га, кадастровий номер - 3524087200:02:000:0682, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада

Початкова ціна

40 700,00 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 вер. 18:00

до 6 жовт. 20:00

Аукціон

з 7 жовт. 12:50

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
7 вер. 18:00 – 6 жовт. 20:00
Початок аукціону:
7 жовт. 12:50
Дата публікації:
3 вер. 17:13
Період редагування:
3 вер. 17:13 – 7 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 17:13 – 6 жовт. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 17:13 – 6 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260903-51154
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
12 210,00 грн
Номер лоту:
81524358-3
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
40 700,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
407,00 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
4 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
20 193,61 грн
Експертна грошова оцінка:
40 700,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
- Обтяження 65847201 від 30.07.2026 р. на підставі рішення про арешт майна боржника № 81524358 від 30.07.2026, видана приватний виконавець виконавчого округу Кіровоградської області Шмалько Олександр Олександрович.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
81524358
Орган що видав:
видана приватний виконавець виконавчого округу Кіровоградської області Шмалько Олександр Олександрович.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, площею – 0.4076 га, кадастровий номер - 3524087200:02:000:0682, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

0,4076 гектар

Адреса:

Україна, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада

Площа ділянки, га:
0.4076
Кадастровий номер:
3524087200:02:000:0682
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
- Обтяження 65847201 від 30.07.2026 р. на підставі рішення про арешт майна боржника № 81524358 від 30.07.2026, видана приватний виконавець виконавчого округу Кіровоградської області Шмалько Олександр Олександрович.

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 17:13
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 17:13
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 17:13
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 17:13
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 17:13
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 17:13
Проєкт акту/договору 3 вер. 17:13
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 3 вер. 17:13
Проєкт акту/договору 3 вер. 17:13
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 17:13

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0388
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Велика Пермська, 54

Основний контакт

Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380669002988

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Кіровоградської області Шмалько Олександр Олександрович

Вас може зацікавити

Продаж права оренди (річна орендна плата) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 18,0000 га, кадастровий номер: 0724285800:04:002:0011

Продаж права оренди (річна орендна плата) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 18,0000 га, кадастровий номер: 0724285800:04:002:0011
Ім'я:
Чернуха Микола Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380967206710 ЄДРПОУ:
04334583
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

44 364,52 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка загальною площею 0,8 га, реєстраційний/кадастровий номер 7422086804:63:049:0003, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; вид цільового призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, вид угідь 001.01 рілля, місцезнаходження: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Савинка

Земельна ділянка загальною площею 0,8 га, реєстраційний/кадастровий номер 7422086804:63:049:0003, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; вид цільового призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, вид угідь 001.01 ріл...
Ім'я:
Яковенко Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989770699 ЄДРПОУ:
0710
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26 530,00 грн без ПДВ

Дивитись