3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.8736 га кадастровий номер 5123583000:01:001:0471

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.8736 га кадастровий номер 5123583000:01:001:0471

Початкова ціна

117 212,45 грн

без ПДВ
Редагування доступне
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 вер. 18:00

до 7 жовт. 20:00

Аукціон

з 8 жовт. 11:30

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
7 вер. 18:00 – 7 жовт. 20:00
Початок аукціону:
8 жовт. 11:30
Дата публікації:
3 вер. 22:48
Період редагування:
3 вер. 22:48 – 7 вер. 18:00
Період питань:
3 вер. 22:48 – 7 жовт. 18:00
Період відповідей:
3 вер. 22:48 – 7 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260903-15012
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
35 163,74 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
76442866
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
117 212,45 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 172,12 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
2 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
83 247,65 грн
Експертна грошова оцінка:
137 897,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Арешт накладений на підставі постанови про арешт майна боржника № 76442866, обтяжувач - Приватний виконавець Задорожний Максим Ігорович Арешт накладений на підставі постанови про арешт майна боржника № 77658784, обтяжувач - Приватний виконавець Серебрійська Ю.О
Додаткова інформація:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 2 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
76442866
Дата виконавчого провадження:
30 черв. 2026 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець Задорожний М.І
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
77658784
Дата виконавчого провадження:
30 черв. 2026 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець Серебрійська Ю.О
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.8736 га кадастровий номер 5123583000:01:001:0471

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

1,8736 гектар

Адреса:

Україна, 65000, Одеська область, с/рада. Миколаївська, Одеська обл., Березівський р., с/рада. Миколаївська

Площа ділянки, га:
1.8736
Кадастровий номер:
5123583000:01:001:0471
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт накладений на підставі постанови про арешт майна боржника № 76442866, обтяжувач - Приватний виконавець Задорожний Максим Ігорович Арешт накладений на підставі постанови про арешт майна боржника № 77658784, обтяжувач - Приватний виконавець Серебрійська Ю.О

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 3 вер. 22:48
Проєкт акту/договору 3 вер. 22:48
Копії документів та матеріалів на лот 3 вер. 22:48

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
1018
Адреса:
Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Кінна, буд. 8/10

Основний контакт

Ім'я:
Задорожний Максим Ігорович
E-mail:
Телефон:
0976001976

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Задорожний Максим Ігорович

Вас може зацікавити

Ім'я:
Щербаков Юрій Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980878801 ЄДРПОУ:
0045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 600,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

аукціон з продажу майна банкрута - Харченка Сергія Михайловича РНОКПП 2646607011

аукціон з продажу майна банкрута - Харченка Сергія Михайловича РНОКПП 2646607011
Ім'я:
Лошаков Дмитро Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504629294 ІПН/РНОКПП:
2942421936
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

141 150,00 грн без ПДВ

Дивитись