Аукціон з продажу земельної ділянки загальною площею 0,0446 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Н-Слобідка, с/т «СПТУ-31». Кадастровий номер 2322183500:11:001:0324. Цільове призначення: для індивідуального садівництва.

Земельна ділянка загальною площею 0,0446 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Н-Слобідка, с/т «СПТУ-31». Кадастровий номер 2322183500:11:001:0324. Цільове призначення: для індивідуального садівництва.

Початкова ціна

34 418,00 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь
не було
Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 вер. 18:00 – 20 вер. 20:00
Початок аукціону:
21 вер. 12:50
Дата публікації:
31 серп. 14:16
Період редагування:
31 серп. 14:16 – 2 вер. 18:00
Період питань:
31 серп. 14:16 – 20 вер. 18:00
Період відповідей:
31 серп. 14:16 – 20 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260831-82968
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
10 325,40 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
80948409
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
34 418,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
344,18 грн
Нормативна грошова оцінка:
1 801,41 грн
Експертна грошова оцінка:
34 418,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з приватним виконавцем Проценко Д.Ю. з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 за телефоном: 0950066445, 0632066445.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч.7 ст. 137 Земельного кодексу України, п.29 ВИМОГИ щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затвердженої Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р.
Додаткова інформація:
На ділянці комунікації відсутні
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Допущено технічну помилку. Вказано невірну дату проведення аукціону.
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 31 серп. 14:30

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
80948409
Дата виконавчого провадження:
7 трав. 2026 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Д.Ю.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка загальною площею 0,0446 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Н-Слобідка, с/т «СПТУ-31». Кадастровий номер 2322183500:11:001:0324. Цільове призначення: для індивідуального садівництва.

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.05 Для індивідуального садівництва
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.03 Багаторічні насадження

Площа:

0,0446 гектар

Адреса:

Україна, 70447, Запорізька область, Н-Слобідка, Новослобідка

Площа ділянки, га:
0.0446
Кадастровий номер:
2322183500:11:001:0324
Тип власності:
Приватна
Інформація про співвласників:
відсутні
Інформація про інженерні мережі:
відсутні

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 31 серп. 14:16
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 31 серп. 14:16
Копії документів та матеріалів на лот 31 серп. 14:16
Паспорт торгів 31 серп. 14:16
Проєкт акту/договору 31 серп. 14:16

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0354
Адреса:
Україна, 69041, Запорізька область, м. Запоріжжя, бул. Вінтера 26, оф. 1.2

Основний контакт

Ім'я:
Проценко Дмитро Юрійович
E-mail:
Телефон:
0679988314

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець Проценко Дмитро Юрійович

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу земельної ділянки загальною площею 1 га, яка розташована за адресою: Дніпропетровська обл., Томаківський р-н, Володимирівська сільська рада. Кадастровий номер 1225481000:01:067:0099. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Аукціон з продажу земельної ділянки загальною площею 1 га, яка розташована за адресою: Дніпропетровська обл., Томаківський р-н, Володимирівська сільська рада. Кадастровий номер 1225481000:01:067:0099. Цільове призначення: для ведення особистого селянського г...
Ім'я:
Проценко Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0679988314 ЄДРПОУ:
0354
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 600,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу земельної ділянки загальною площею 0,0446 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Н-Слобідка, с/т «СПТУ-31». Кадастровий номер 2322183500:11:001:0324. Цільове призначення: для індивідуального садівництва.

Аукціон з продажу земельної ділянки загальною площею 0,0446 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Н-Слобідка, с/т «СПТУ-31». Кадастровий номер 2322183500:11:001:0324. Цільове призначення: для індивідуального садівництва.
Ім'я:
Проценко Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 0679988314 ЄДРПОУ:
0354
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 418,00 грн без ПДВ

Дивитись

земельна ділянка площею 0,7203 га, кадастровий номер 7420886400:03:002:0681 для ведення особистого селянського господарства розташована за адресою: Чернігівська область Ніжинський район, Ядутинська сільська рада

земельна ділянка площею 0,7203 га, кадастровий номер 7420886400:03:002:0681 для ведення особистого селянського господарства розташована за адресою: Чернігівська область Ніжинський район, Ядутинська сільська рада
Ім'я:
Варивода Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380975306316 ЄДРПОУ:
34945187
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

30 821,00 грн без ПДВ

Дивитись