2 торги (повторні). Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.9801 га кадастровий номер 5125085200:01:001:0690

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.9801 га кадастровий номер 5125085200:01:001:0690

Початкова ціна

90 689,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 серп. 18:00

до 14 вер. 20:00

Аукціон

з 15 вер. 11:15

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
11 серп. 18:00 – 14 вер. 20:00
Початок аукціону:
15 вер. 11:15
Дата публікації:
9 серп. 22:04
Період редагування:
9 серп. 22:04 – 11 серп. 18:00
Період питань:
9 серп. 22:04 – 14 вер. 18:00
Період відповідей:
9 серп. 22:04 – 14 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260809-81507
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
90 689,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
77486120
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
90 689,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
906,89 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
2 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
48 330,13 грн
Експертна грошова оцінка:
90 689,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Арешт накладений на підставі постанови про арешт майна боржника № 77486120, обтяжувач - Приватний виконавець Задорожний Максим Ігорович
Додаткова інформація:
Згідно з відомостями Державного земельного кадастру, щодо земельної ділянки наявні відомості про спеціальний дозвіл на користування надрами № 2522 від 09.08.2004, наданий ПрАТ «Науково-виробничий концерн «Укрнафтінвест». Вид користування надрами – геологічне вивчення нафтогазоносних надр з дослідно-промисловою розробкою. Ділянка надр – Алібейсько-Трапівська площа. Вид корисних копалин – природний газ, нафта, вуглеводні. Потенційним покупцям рекомендується врахувати зазначену інформацію під час прийняття рішення щодо участі в земельних торгах. Дозвіл на користування надрами № 2522 від 09.08.2004, наданий ПрАТ «Науково-виробничий концерн «Укрнафтінвест», срок дії дозволу – 20 років. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором. Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: зона охорони пам’ятки культурної спадщини, дата державної реєстрації обмеження 27.06.2014. Строк дії обмеження безстроково.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
77486120
Дата виконавчого провадження:
8 лип. 2026 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець Задорожний М.І
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.9801 га кадастровий номер 5125085200:01:001:0690

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

1,9801 гектар

Адреса:

Україна, 65000, Одеська область, с/рада. Трапівська, Одеська обл., Татарбунарський р., с/рада. Трапівська

Площа ділянки, га:
1.9801
Кадастровий номер:
5125085200:01:001:0690
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт накладений на підставі постанови про арешт майна боржника № 77486120, обтяжувач - Приватний виконавець Задорожний Максим Ігорович

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 9 серп. 22:04
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 9 серп. 22:04
Копії документів та матеріалів на лот 9 серп. 22:04

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
1018
Адреса:
Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Кінна, буд. 8/10

Основний контакт

Ім'я:
Задорожний Максим Ігорович
E-mail:
Телефон:
0976001976

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Задорожний Максим Ігорович

Вас може зацікавити

3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.8736 га кадастровий номер 5123583000:01:001:0471

3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1.8736 га кадастровий номер 5123583000:01:001:0471
Ім'я:
Задорожний Максим Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: 0976001976 ЄДРПОУ:
1018
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

117 212,45 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Щербаков Юрій Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980878801 ЄДРПОУ:
0045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 600,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 700,00 грн без ПДВ

Дивитись