2 торги (повторні). Земельна ділянка загальною площею 1.9999 га, кадастровий номер: 5120687200:01:003:0028, за адресою: Одеська обл., Балтський р., с/рада. Плосківськ, масив № 1, ділянка № 6. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка загальною площею 1.9999 га, кадастровий номер: 5120687200:01:003:0028, за адресою: Одеська обл., Балтський р., с/рада. Плосківськ, масив № 1, ділянка № 6. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

150 793,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 серп. 18:00

до 14 вер. 20:00

Аукціон

з 15 вер. 12:00

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
11 серп. 18:00 – 14 вер. 20:00
Початок аукціону:
15 вер. 12:00
Дата публікації:
9 серп. 22:01
Період редагування:
9 серп. 22:01 – 11 серп. 18:00
Період питань:
9 серп. 22:01 – 14 вер. 18:00
Період відповідей:
9 серп. 22:01 – 14 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260809-61847
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
45 237,90 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
81019609
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
150 793,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 507,93 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
4 000,00 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
100 617,59 грн
Експертна грошова оцінка:
150 793,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Арешт нерухомого майна № 10649736, постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: в-8/1261, виданий 29.10.2013, видавник: Другий Приморський ВДВС Одеського МУЮ Арешт нерухомого майна № 4402450, постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: в-8/1261, виданий 29.10.2013, видавник: Другий Приморський ВДВС Одеського МУЮ Арешт нерухомого майна № 64765809, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 81019609, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Парфьонов Георгій Володимирович
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 3 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
10649736
Орган що видав:
видавник: Другий Приморський ВДВС Одеського МУЮ
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
4402450
Орган що видав:
видавник: Другий Приморський ВДВС Одеського МУЮ
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 3

Номер виконавчого провадження:
81019609
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Парфьонов Георгій Володимирович
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка загальною площею 1.9999 га, кадастровий номер: 5120687200:01:003:0028, за адресою: Одеська обл., Балтський р., с/рада. Плосківськ, масив № 1, ділянка № 6. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

1,9999 гектар

Адреса:

Україна, Одеська область, Балтський р., с/рада. Плосківськ, масив № 1, ділянка № 6

Площа ділянки, га:
1.9999
Кадастровий номер:
5120687200:01:003:0028
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна № 10649736, постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: в-8/1261, виданий 29.10.2013, видавник: Другий Приморський ВДВС Одеського МУЮ Арешт нерухомого майна № 4402450, постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: в-8/1261, виданий 29.10.2013, видавник: Другий Приморський ВДВС Одеського МУЮ Арешт нерухомого майна № 64765809, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 81019609, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Парфьонов Георгій Володимирович

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 9 серп. 22:01
Проєкт акту/договору 9 серп. 22:01
Копії документів та матеріалів на лот 9 серп. 22:01
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 9 серп. 22:01
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 9 серп. 22:01
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 9 серп. 22:01
Копії документів та матеріалів на лот 9 серп. 22:01

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0044
Адреса:
Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Гоголя, буд. 19, оф. 1

Основний контакт

Ім'я:
Парфьонов Георгій Володимирович
E-mail:
Телефон:
0687878180

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Парфьонов Георгій Володимирович

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 3.5677 га, кадастровий номер 5323883200:00:017:0019, адреса: Полтавська область, Пирятинський район, Каплинцівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 3.5677 га, кадастровий номер 5323883200:00:017:0019, адреса: Полтавська область, Пирятинський район, Каплинцівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Абдрахман
E-mail: [email protected] Телефон: +380759643561 ІПН/РНОКПП:
2680109557
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

147 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1.9217 га, кадастровий номер - 3524010100:02:003:1555, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1.9217 га, кадастровий номер - 3524010100:02:003:1555, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

134 500,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, площею – 3.0941 га, кадастровий номер - 3521155600:02:000:0719, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Голованівський (Гайворонський) район, Сальківська селищна рада

1 торги. Земельна ділянка, площею – 3.0941 га, кадастровий номер - 3521155600:02:000:0719, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Голованівський (Гайворонський) район, Сальківська сели...
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

251 200,00 грн без ПДВ

Дивитись