1 торги. Земельна ділянка кадастровий номер 3523682600:02:000:0380, площею 1.9349 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: Кіровоградська обл., Голованівський (Новоархангельський) р., с/рада Мартинівська

Земельна ділянка кадастровий номер 3523682600:02:000:0380, площею 1.9349 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: Кіровоградська обл., Голованівський (Новоархангельський) р., с/рада Мартинівська

Початкова ціна

119 000,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 серп. 18:00

до 14 вер. 20:00

Аукціон

з 15 вер. 12:55

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
7 серп. 18:00 – 14 вер. 20:00
Початок аукціону:
15 вер. 12:55
Дата публікації:
5 серп. 16:34
Період редагування:
5 серп. 16:34 – 7 серп. 18:00
Період питань:
5 серп. 16:34 – 14 вер. 18:00
Період відповідей:
5 серп. 16:34 – 14 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260805-26976
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
20 280,00 грн
Номер лоту:
78438259
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
119 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 190,00 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
4 264,93 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
81 778,66 грн
Експертна грошова оцінка:
119 000,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника ВП № 78438259 від 25.06.2026. Видавник: Приватний виконавець Брандальський Д.С.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
78438259
Орган що видав:
Видавник: Приватний виконавець Брандальський Д.С.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка кадастровий номер 3523682600:02:000:0380, площею 1.9349 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: Кіровоградська обл., Голованівський (Новоархангельський) р., с/рада Мартинівська

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

1,9349 гектар

Адреса:

Україна, Кіровоградська область, Голованівський (Новоархангельський) р., с/рада Мартинівська

Площа ділянки, га:
1.9349
Кадастровий номер:
3523682600:02:000:0380
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника ВП № 78438259 від 25.06.2026. Видавник: Приватний виконавець Брандальський Д.С.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 5 серп. 16:34
Проєкт акту/договору 5 серп. 16:34
Копії документів та матеріалів на лот 5 серп. 16:34
Копії документів та матеріалів на лот 5 серп. 16:34
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 5 серп. 16:34

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0921
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Чорновола Вʼячеслава, 1-Б

Основний контакт

Ім'я:
Брандальський Дмитро Сергійович
E-mail:
Телефон:
0953595110

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Кіровоградської області Брандальський Дмитро Сергійович

Вас може зацікавити

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. Земельна ділянка загальною площею 2.00 га, кадастровий номер 5322083002:02:001:0014, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, місцезнаходження: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Дяченки.

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. Земельна ділянка загальною площею 2.00 га, кадастровий номер 5322083002:02:001:0014, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, місцезнаходження: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Дяченки...
Ім'я:
Гуріна Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0678808797 ЄДРПОУ:
0679
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

156 940,00 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. 1/3 частина земельної ділянки, площею – 5.265 га, кадастровий номер - 3522281200:02:000:0280, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Знам'янський район, Диківська сільська рада

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. 1/3 частина земельної ділянки, площею – 5.265 га, кадастровий номер - 3522281200:02:000:0280, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Знам'янський р...
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

82 063,33 грн без ПДВ

Дивитись

Продається 1/2 частка земельної ділянки загальною площею 3,1171 га, кадастровий номер 5924182000:01:008:0253, адреса: Сумська область, Роменський район, Біловодська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Продається 1/2 частка земельної ділянки загальною площею 3,1171 га, кадастровий номер 5924182000:01:008:0253, адреса: Сумська область, Роменський район, Біловодська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Ім'я:
Чайка Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380959462623 ІПН/РНОКПП:
2807316529
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

64 252,00 грн без ПДВ

Дивитись