1 торги. Земельна ділянка кадастровий номер 3520884200:53:000:0033, площею 0.14 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: Кіровоградська область, Кропивницький (Бобринецький) район, с. Грузьке

Земельна ділянка кадастровий номер 3520884200:53:000:0033, площею 0.14 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: Кіровоградська область, Кропивницький (Бобринецький) район, с. Грузьке

Початкова ціна

8 750,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 серп. 18:00

до 14 вер. 20:00

Аукціон

з 15 вер. 12:30

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
7 серп. 18:00 – 14 вер. 20:00
Початок аукціону:
15 вер. 12:30
Дата публікації:
5 серп. 16:43
Період редагування:
5 серп. 16:43 – 7 серп. 18:00
Період питань:
5 серп. 16:43 – 14 вер. 18:00
Період відповідей:
5 серп. 16:43 – 14 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260805-10278
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
2 625,00 грн
Номер лоту:
78625120
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
8 750,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
87,50 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
4 264,93 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
5 965,83 грн
Експертна грошова оцінка:
8 750,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника ВП № 78625120 від 25.06.2026. Видавник: Приватний виконавець Брандальський Д.С.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
78625120
Орган що видав:
Видавник: Приватний виконавець Брандальський Д.С.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка кадастровий номер 3520884200:53:000:0033, площею 0.14 га, з цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: Кіровоградська область, Кропивницький (Бобринецький) район, с. Грузьке

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

0,14 гектар

Адреса:

Україна, Кіровоградська область, Кропивницький (Бобринецький) район , с. Грузьке

Площа ділянки, га:
0.14
Кадастровий номер:
3520884200:53:000:0033
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника ВП № 78625120 від 25.06.2026. Видавник: Приватний виконавець Брандальський Д.С.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 5 серп. 16:43
Проєкт акту/договору 5 серп. 16:43
Копії документів та матеріалів на лот 5 серп. 16:43
Копії документів та матеріалів на лот 5 серп. 16:43
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 5 серп. 16:43

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0921
Адреса:
Україна, 25006, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Чорновола Вʼячеслава, 1-Б

Основний контакт

Ім'я:
Брандальський Дмитро Сергійович
E-mail:
Телефон:
0953595110

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Кіровоградської області Брандальський Дмитро Сергійович

Вас може зацікавити

2 торги (повторні). Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0191, площею – 0,0498 га, цільовим призначенням - для ведення підсобного сільського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

2 торги (повторні). Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0191, площею – 0,0498 га, цільовим призначенням - для ведення підсобного сільського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча
Ім'я:
Шипков Єгор Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380961546022 ЄДРПОУ:
0299
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 110,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шевченко Марина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673875677 ІПН/РНОКПП:
3304510324
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 001,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шевченко Марина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673875677 ІПН/РНОКПП:
3304510324
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 342,50 грн без ПДВ

Дивитись