1 торги. Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0058, площею – 0,0350 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0058, площею – 0,0350 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Початкова ціна

4 997,00 грн

без ПДВ
Очікується оприлюднення протоколу
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 серп. 18:00

до 3 вер. 20:00

Аукціон

з 4 вер. 11:10

до 4 вер. 11:48

Кваліфікація

з 4 вер. 11:48

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
5 серп. 18:00 – 3 вер. 20:00
Період аукціону:
4 вер. 11:10 – 4 вер. 11:48
Дата публікації:
3 серп. 21:01
Період редагування:
3 серп. 21:01 – 5 серп. 18:00
Період питань:
3 серп. 21:01 – 3 вер. 18:00
Період відповідей:
3 серп. 21:01 – 3 вер. 18:00
Період кваліфікації:
4 вер. 11:48 – 9 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260803-72099
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
1 499,10 грн
Номер лоту:
71395003/0058
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
4 997,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
49,97 грн
Нормативна грошова оцінка:
1 151,21 грн
Експертна грошова оцінка:
4 997,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
арешт нерухомого майна, 52328721 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 71395003, виданий 31.10.2023, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О. арешт нерухомого майна, 43481019 постанова, серія та номер: 66506415, виданий 13.08.2021, видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна арешт нерухомого майна, 12240559 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: ВП № 48601131, виданий 26.11.2015, видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл. арешт нерухомого майна, 5639565 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 43249299, виданий 06.05.2014, видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 4 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
71395003
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
66506415
Орган що видав:
видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 3

Номер виконавчого провадження:
48601131
Орган що видав:
видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 4

Номер виконавчого провадження:
43249299
Орган що видав:
видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0058, площею – 0,0350 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.00 Рослинний покрив земель і ґрунти

Площа:

0,035 гектар

Адреса:

Україна, Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Площа ділянки, га:
0.035
Кадастровий номер:
7324588000:01:003:0058
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, 52328721 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 71395003, виданий 31.10.2023, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О. арешт нерухомого майна, 43481019 постанова, серія та номер: 66506415, виданий 13.08.2021, видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна арешт нерухомого майна, 12240559 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: ВП № 48601131, виданий 26.11.2015, видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл. арешт нерухомого майна, 5639565 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 43249299, виданий 06.05.2014, видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 3 серп. 21:01
Проєкт акту/договору 3 серп. 21:01
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 21:01
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 21:01
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 3 серп. 21:01

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Стадник Павло Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3416006093

Пропозиція:

16 667,00 грн

Статус:

Очікується протокол

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 17:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Заява на участь 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 17:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Заява на участь 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59

Період підписання протоколу:
4 вер. 11:48 – 14 вер. 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
4 вер. 11:48 – 25 вер. 18:00
Період підписання договору:
4 вер. 11:48 – 2 жовт. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Коваленко Дмитро
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3523904715

Пропозиція:

16 666,00 грн

Статус:

Очікується рішення

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 вер. 19:48
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 19:48
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 19:48
Цифровий підпис 3 вер. 19:48
Цифровий підпис 3 вер. 19:48
Цифровий підпис 3 вер. 19:48

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 вер. 19:48
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 19:48
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 19:48
Цифровий підпис 3 вер. 19:48
Цифровий підпис 3 вер. 19:48
Цифровий підпис 3 вер. 19:48

Учасник:

Ім'я:
Воробйова Єлизавета
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3913400963

Пропозиція:

14 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 19:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 19:55
Цифровий підпис 3 вер. 19:55
Цифровий підпис 3 вер. 19:55
Заява на участь 3 вер. 19:55
Цифровий підпис 3 вер. 19:55

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 19:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 19:55
Цифровий підпис 3 вер. 19:55
Цифровий підпис 3 вер. 19:55
Заява на участь 3 вер. 19:55
Цифровий підпис 3 вер. 19:55

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0299
Адреса:
Україна, 65020, Одеська область, Одеса, вулиця Асташкіна, 21, оф. 1

Основний контакт

Ім'я:
Шипков Єгор Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380961546022

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ЮЖНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA463052990000026248024900156
Найменування одержувача:
Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Єгор Олексійович
ІПН/РНОКПП одержувача:
3267311190

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Єгор Олексійович

Вас може зацікавити

Оренда земельної ділянки площею 2,7765 га, кадастровий номер: 7324585000:02:002:0078 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с. Комарівці Сторожинецької міської ради

Оренда земельної ділянки площею 2,7765 га, кадастровий номер: 7324585000:02:002:0078 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою: Чернівецька область, Чернівецький район, с. Комарівці Сторожинецької міської ради
Ім'я:
Лушніков Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380986605624 ЄДРПОУ:
04062179
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 564,28 грн без ПДВ

Дивитись

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 1.9760 га, що розташована на території Середнянської селищної територіальної громади, Ужгородського району, Закарпатської області, кадастровий номер 2124855500:10:028:0047, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 1.9760 га, що розташована на території Середнянської селищної територіальної громади, Ужгородського району, Закарпатської області, кадастр...
Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380970527745 ЄДРПОУ:
00692334
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 652,78 грн без ПДВ

Дивитись

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 1.2158 га, що розташована за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, Середнянська селищна рада, кадастровий номер 2124855500:10:024:0064, цільове призначення - 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Передача в суборенду земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності строком на 14 років, площею 1.2158 га, що розташована за адресою Закарпатська область, Ужгородський район, Середнянська селищна рада, кадастровий номер 2124855500:10:...
Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380970527745 ЄДРПОУ:
00692334
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 271,17 грн без ПДВ

Дивитись