2 торги (повторні). Земельна ділянка, кадастровий номер 5324583900:00:001:0305, місцезнаходження: Полтавська область, Семенівський район, Семенівська сільська рада, загальною площею 1.3 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка, кадастровий номер 5324583900:00:001:0305, місцезнаходження: Полтавська область, Семенівський район, Семенівська сільська рада, загальною площею 1.3 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

122 330,00 грн

без ПДВ
Прийняття заяв на участь
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 серп. 18:00

до 10 вер. 20:00

Аукціон

з 11 вер. 12:20

Кваліфікація
очікується
Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
5 серп. 18:00 – 10 вер. 20:00
Початок аукціону:
11 вер. 12:20
Дата публікації:
3 серп. 15:22
Період редагування:
3 серп. 15:22 – 5 серп. 18:00
Період питань:
3 серп. 15:22 – 10 вер. 18:00
Період відповідей:
3 серп. 15:22 – 10 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260803-24977
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
36 699,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
781021671-2
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
122 330,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 223,30 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
168,93 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
51 800,97 грн
Експертна грошова оцінка:
122 330,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором. Відповідно до ст. 55 Закону України "Про нотаріат" посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки здійснюється за зареєстрованим місцем проживання приватного виконавця.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
64803592
Дата виконавчого провадження:
18 трав. 2026 р.
Орган що видав:
ПВ Скрипник В.Л.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, кадастровий номер 5324583900:00:001:0305, місцезнаходження: Полтавська область, Семенівський район, Семенівська сільська рада, загальною площею 1.3 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

1,3 гектар

Адреса:

Україна, Полтавська область, Семенівський район, Семенівська сільська рада

Площа ділянки, га:
1.3
Кадастровий номер:
5324583900:00:001:0305
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна № 64803592, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 81021671 виданий 18.05.2026, видавник: ПВ Скрипник В.Л.

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 3 серп. 15:22
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 15:22
Кваліфікаційні вимоги 3 серп. 15:22
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 15:22
Проєкт акту/договору 3 серп. 15:22
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 15:22
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 15:22
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 3 серп. 15:22
Паспорт торгів 3 серп. 15:22
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 15:22
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 15:22

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0107
Адреса:
Україна, 39600, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Сердюка Ігоря, 15, офіс 72
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Посвідчення 0107 видане 27.10.2017 року Міністерством юстиції України

Основний контакт

Ім'я:
Скрипник Володимир Леонідович
E-mail:
Телефон:
+380687979988

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Полтавської області Скрипник Володимир Леонідович

Вас може зацікавити

Арештована земельна ділянка: Для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 1222080500:02:008:0003, площею 1.659 га, місце розташування: Дніпропетровська область, Криничанський район, с. Адамівка, вулиця 40 років Перемоги

Арештована земельна ділянка: Для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер: 1222080500:02:008:0003, площею 1.659 га, місце розташування: Дніпропетровська область, Криничанський район, с. Адамівка, вулиця 40 років Перемоги
Ім'я:
Охріменко Руслана Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380685542095 ЄДРПОУ:
34958992
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

71 293,00 грн без ПДВ

Дивитись

Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, площа 19,9081га , кадастровий номер 1225081200:01:004:9001, що розташована за межами с.Березнуватівка, Дніпровського району (Солонянського), Дніпропетровської області.

Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, площа 19,9081га , кадастровий номер 1225081200:01:004:9001, що розташована за межами с.Березнуватівка, Дніпровського району (Солонянського), Дніпропетровської області.
Ім'я:
Драницька Тетяна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380662943446 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04337825
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

75 179,08 грн без ПДВ

Дивитись

3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка кадастровий номер 4821780300:01:000:0383, площа (га): 2,5533 га, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Миколаївська область, Вознесенський район, Зеленівська сільська рада.

3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка кадастровий номер 4821780300:01:000:0383, площа (га): 2,5533 га, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Миколаївсь...
Ім'я:
Довгань Вікторія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0976249734 ЄДРПОУ:
0063
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

108 692,90 грн без ПДВ

Дивитись