1 торги. Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:001:0139, площею – 0,2360 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:001:0139, площею – 0,2360 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Початкова ціна

31 351,00 грн

без ПДВ
Очікується оприлюднення протоколу
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 серп. 18:00

до 3 вер. 20:00

Аукціон

з 4 вер. 12:25

до 4 вер. 13:12

Кваліфікація

з 4 вер. 13:12

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
5 серп. 18:00 – 3 вер. 20:00
Період аукціону:
4 вер. 12:25 – 4 вер. 13:12
Дата публікації:
3 серп. 20:57
Період редагування:
3 серп. 20:57 – 5 серп. 18:00
Період питань:
3 серп. 20:57 – 3 вер. 18:00
Період відповідей:
3 серп. 20:57 – 3 вер. 18:00
Період кваліфікації:
4 вер. 13:12 – 9 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260803-13260
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
9 405,30 грн
Номер лоту:
71395003/0139
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
31 351,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
313,51 грн
Нормативна грошова оцінка:
7 762,46 грн
Експертна грошова оцінка:
31 351,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
арешт нерухомого майна, 52328721 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 71395003, виданий 31.10.2023, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О. арешт нерухомого майна, 43481019 постанова, серія та номер: 66506415, виданий 13.08.2021, видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна арешт нерухомого майна, 12240559 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: ВП № 48601131, виданий 26.11.2015, видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл. арешт нерухомого майна, 5639565 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 43249299, виданий 06.05.2014, видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 4 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
71395003
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
66506415
Орган що видав:
видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 3

Номер виконавчого провадження:
48601131
Орган що видав:
видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 4

Номер виконавчого провадження:
43249299
Орган що видав:
видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:001:0139, площею – 0,2360 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.00 Рослинний покрив земель і ґрунти

Площа:

0,236 гектар

Адреса:

Україна, Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Площа ділянки, га:
0.236
Кадастровий номер:
7324588000:01:001:0139
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, 52328721 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 71395003, виданий 31.10.2023, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О. арешт нерухомого майна, 43481019 постанова, серія та номер: 66506415, виданий 13.08.2021, видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна арешт нерухомого майна, 12240559 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: ВП № 48601131, виданий 26.11.2015, видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл. арешт нерухомого майна, 5639565 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 43249299, виданий 06.05.2014, видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 3 серп. 20:57
Проєкт акту/договору 3 серп. 20:57
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 20:57
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 20:57
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 3 серп. 20:57
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 3 серп. 20:59

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 4 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Макарова Валентина Трохимівна
ІПН/РНОКПП:
1976217924

Пропозиція:

250 001,00 грн

Статус:

Очікується протокол

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 вер. 21:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 вер. 21:22
Заява на участь 3 вер. 15:24
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 3 вер. 15:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:25
Підстави для допуску дискваліфікованого учасника 3 вер. 15:27
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:35
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:50

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 вер. 21:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 вер. 21:22
Заява на участь 3 вер. 15:24
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 3 вер. 15:24
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:25
Підстави для допуску дискваліфікованого учасника 3 вер. 15:27
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:35
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:50
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 15:50

Період підписання протоколу:
4 вер. 13:12 – 14 вер. 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
4 вер. 13:12 – 25 вер. 18:00
Період підписання договору:
4 вер. 13:12 – 2 жовт. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Демчук Ярослав Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3300107015

Пропозиція:

250 000,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 вер. 17:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 17:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 вер. 17:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 17:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:58

Учасник:

Ім'я:
Берсан Марина Юріївна
ІПН/РНОКПП:
3492708967

Пропозиція:

200 010,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 1 вер. 14:33
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 вер. 14:33
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 вер. 14:33
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 1 вер. 14:33
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 1 вер. 14:33
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 вер. 14:33
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 вер. 14:33

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 1 вер. 14:33
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 вер. 14:33
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 вер. 14:33
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 1 вер. 14:33
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 1 вер. 14:33
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 вер. 14:33
Документи що підтверджують відповідність вимогам 1 вер. 14:33

Учасник:

Ім'я:
Тинок Юрій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3061712055

Пропозиція:

90 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 вер. 16:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 вер. 16:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 вер. 16:31
Документи що підтверджують відповідність вимогам 2 вер. 16:31
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 2 вер. 16:31
Документи що підтверджують відповідність вимогам 2 вер. 16:31
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 2 вер. 16:31

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 вер. 16:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 вер. 16:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 вер. 16:31
Документи що підтверджують відповідність вимогам 2 вер. 16:31
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 2 вер. 16:31
Документи що підтверджують відповідність вимогам 2 вер. 16:31
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 2 вер. 16:31

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0299
Адреса:
Україна, 65020, Одеська область, Одеса, вулиця Асташкіна, 21, оф. 1

Основний контакт

Ім'я:
Шипков Єгор Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380961546022

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ЮЖНЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA463052990000026248024900156
Найменування одержувача:
Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Єгор Олексійович
ІПН/РНОКПП одержувача:
3267311190

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Єгор Олексійович

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 0.8312 га, кадастровий номер 5324081400:00:015:0123, адреса: Полтавська область, Полтавський район, за межами населених пунктів на території Кіровської сільської ради, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 0.8312 га, кадастровий номер 5324081400:00:015:0123, адреса: Полтавська область, Полтавський район, за межами населених пунктів на території Кіровської сільської ради, цільове призначення: для ведення товарного сіль...
Ім'я:
Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380636718948 ІПН/РНОКПП:
2021705924
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

35 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки

Земельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки
Ім'я:
Якименко Євгеній Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380733228880 ЄДРПОУ:
04361628
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25 165,94 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0650, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.8185 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського виробництва

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0650, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.8185 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського ...
Ім'я:
Боруца Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675557269 ЄДРПОУ:
0761
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26 390,00 грн без ПДВ

Дивитись