1 торги. Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0053, площею – 0,0790 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0053, площею – 0,0790 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Початкова ціна

10 495,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 серп. 18:00

до 3 вер. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 серп. 18:00 – 3 вер. 20:00
Початок аукціону:
4 вер. 12:55
Дата публікації:
3 серп. 21:05
Період редагування:
3 серп. 21:05 – 5 серп. 18:00
Період питань:
3 серп. 21:05 – 3 вер. 18:00
Період відповідей:
3 серп. 21:05 – 3 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260803-10540
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
3 148,50 грн
Номер лоту:
71395003/0053
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
10 495,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
104,95 грн
Нормативна грошова оцінка:
2 598,45 грн
Експертна грошова оцінка:
10 495,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
арешт нерухомого майна, 52328721 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 71395003, виданий 31.10.2023, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О. арешт нерухомого майна, 43481019 постанова, серія та номер: 66506415, виданий 13.08.2021, видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна арешт нерухомого майна, 12240559 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: ВП № 48601131, виданий 26.11.2015, видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл. арешт нерухомого майна, 5639565 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 43249299, виданий 06.05.2014, видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 4 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
71395003
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
66506415
Орган що видав:
видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 3

Номер виконавчого провадження:
48601131
Орган що видав:
видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 4

Номер виконавчого провадження:
43249299
Орган що видав:
видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0053, площею – 0,0790 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.00 Рослинний покрив земель і ґрунти

Площа:

0,079 гектар

Адреса:

Україна, Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

Площа ділянки, га:
0.079
Кадастровий номер:
7324588000:01:003:0053
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, 52328721 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 71395003, виданий 31.10.2023, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Є.О. арешт нерухомого майна, 43481019 постанова, серія та номер: 66506415, виданий 13.08.2021, видавник: Заступник начальника Овідіопольського ВДВС ПМУМЮ (м. Одеса) Захарова Брігіта Юріївна арешт нерухомого майна, 12240559 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: ВП № 48601131, виданий 26.11.2015, видавник: Відділ державної виконавчої служби Овідіопольського районного управління юстиції, Одеська обл. арешт нерухомого майна, 5639565 постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 43249299, виданий 06.05.2014, видавник: Перший Київський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції, Одеська обл.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 3 серп. 21:05
Проєкт акту/договору 3 серп. 21:05
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 21:05
Копії документів та матеріалів на лот 3 серп. 21:05
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 3 серп. 21:05

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Стадник Павло Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3416006093

Пропозиція:

12 500,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 17:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Заява на участь 3 вер. 17:59

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 17:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 17:59
Заява на участь 3 вер. 17:59

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0299
Адреса:
Україна, 65020, Одеська область, Одеса, вулиця Асташкіна, 21, оф. 1

Основний контакт

Ім'я:
Шипков Єгор Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380961546022

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Єгор Олексійович

Вас може зацікавити

2 торги (повторні). Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0053, площею – 0,0790 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча

2 торги (повторні). Земельна ділянка з кадастровим номером – 7324588000:01:003:0053, площею – 0,0790 га, цільовим призначенням - для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: Чернівецька область, Сторожинецький район, с. Ропча
Ім'я:
Шипков Єгор Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380961546022 ЄДРПОУ:
0299
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

10 495,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка загальною площею: 0,0457 га, реєстраційний/кадастровий номер 7425588700:01:000:0223, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, вид цільового призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, вид угідь: 001.01 рілля, місцезнаходження: Чернігівська обл., Чернігівський р., с. Терехівка, вулиця Незалежності

Земельна ділянка загальною площею: 0,0457 га, реєстраційний/кадастровий номер 7425588700:01:000:0223, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення, вид цільового призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства, вид угідь: 001.0...
Ім'я:
Яковенко Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989770699 ЄДРПОУ:
0710
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 960,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Грибук Наталя Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380968341300 ЄДРПОУ:
04377184
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 406,31 грн без ПДВ

Дивитись