2 торги (повторні). Земельна ділянка кадастровий номер 6820985600:02:008:0573, загальною площею 0.757 га, місцезнаходження: Хмельницька область, Волочиський район, Писарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка кадастровий номер 6820985600:02:008:0573, загальною площею 0.757 га, місцезнаходження: Хмельницька область, Волочиський район, Писарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

86 300,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 31 лип. 18:00

до 2 вер. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
31 лип. 18:00 – 2 вер. 20:00
Початок аукціону:
3 вер. 11:20
Дата публікації:
29 лип. 13:20
Період редагування:
29 лип. 13:20 – 31 лип. 18:00
Період питань:
29 лип. 13:20 – 2 вер. 18:00
Період відповідей:
29 лип. 13:20 – 2 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260729-15753
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
25 890,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
80570925-2
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
86 300,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
863,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
33 973,00 грн
Експертна грошова оцінка:
86 300,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором. Відповідно до ст. 55 Закону України "Про нотаріат" посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки здійснюється за зареєстрованим місцем проживання приватного виконавця.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 2 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
64061152
Дата виконавчого провадження:
25 бер. 2026 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області Швець Діана Сергіївна
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
63967870
Дата виконавчого провадження:
19 бер. 2026 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області Швець Діана Сергіївна
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка кадастровий номер 6820985600:02:008:0573, загальною площею 0.757 га, місцезнаходження: Хмельницька область, Волочиський район, Писарівська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 013.00 Землі під сільськогосподарськими та іншими господарськими будівлями і дворами
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Площа:

0,757 гектар

Адреса:

Україна, Хмельницька область, Волочиський район/м.волочиськ, Писарівська сільська рада

Площа ділянки, га:
0.757
Кадастровий номер:
6820985600:02:008:0573
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна № 64061152, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 80618838, виданий 26.03.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області Швець Діана Сергіївна Арешт нерухомого майна № 63967870, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 80569802, виданий 20.03.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області Швець Діана Сергіївна

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 29 лип. 13:20
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 13:20
Кваліфікаційні вимоги 29 лип. 13:20
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 13:20
Паспорт торгів 29 лип. 13:20
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 13:20
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 13:20
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 29 лип. 13:20
Проєкт акту/договору 29 лип. 13:20
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 13:20
Копії документів та матеріалів на лот 29 лип. 13:20

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
3603000923
Адреса:
Україна, 30000, Хмельницька область, Славута, вул. Церковна, 45/7, офіс 33, КОАТУУ: 6810600000, СЛАВУТА

Основний контакт

Ім'я:
Швець Діана Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380673275657

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області Швець Діана Сергіївна

Вас може зацікавити

Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380970527745 ЄДРПОУ:
00692334
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

92 800,48 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380970527745 ЄДРПОУ:
00692334
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

43 741,23 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Литвинова Катерина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380970527745 ЄДРПОУ:
00692334
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

105 916,56 грн без ПДВ

Дивитись