1 торги. Земельна ділянка загальною площею 2,00 га, кадастровий номер: 5120680800:05:001:0008, за адресою: Одеська область, Подільський (Балтський) район, с. Харитинівка, вул. Центральна. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Земельна ділянка загальною площею 2,00 га, кадастровий номер: 5120680800:05:001:0008, за адресою: Одеська область, Подільський (Балтський) район, с. Харитинівка, вул. Центральна. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Початкова ціна

124 000,00 грн

без ПДВ
Очікується підписання акту/договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 лип. 18:00

до 24 серп. 20:00

Аукціон

з 25 серп. 11:10

до 25 серп. 11:39

Кваліфікація

з 25 серп. 11:39

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
23 лип. 18:00 – 24 серп. 20:00
Період аукціону:
25 серп. 11:10 – 25 серп. 11:39
Дата публікації:
21 лип. 15:28
Період редагування:
21 лип. 15:28 – 23 лип. 18:00
Період питань:
21 лип. 15:28 – 24 серп. 18:00
Період відповідей:
21 лип. 15:28 – 24 серп. 18:00
Період кваліфікації:
25 серп. 11:39 – 29 вер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260721-84534
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
37 200,00 грн
Номер лоту:
75322921
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
124 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 240,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
43 674,53 грн
Експертна грошова оцінка:
124 000,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Арешт нерухомого майна № 56017070, постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 75322921, виданий 26.07.2024 видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко А.В.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
75322921
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко А.В.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка загальною площею 2,00 га, кадастровий номер: 5120680800:05:001:0008, за адресою: Одеська область, Подільський (Балтський) район, с. Харитинівка, вул. Центральна. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, Одеська область, Подільський (Балтський) район, с. Харитинівка, вул. Центральна

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
5120680800:05:001:0008
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна № 56017070, постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 75322921, виданий 26.07.2024 видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко А.В.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 21 лип. 15:28
Проєкт акту/договору 21 лип. 15:28
Копії документів та матеріалів на лот 21 лип. 15:28
Копії документів та матеріалів на лот 21 лип. 15:28
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 21 лип. 15:28

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Сергеєва Діана Михайлівна
ІПН/РНОКПП:
3085107346

Пропозиція:

125 505,00 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 20 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 15:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 31 серп. 07:01

Документи, що подані з пропозицією 20 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Документи що підтверджують відповідність вимогам 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 14 серп. 15:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29
Цифровий підпис 14 серп. 15:29

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 31 серп. 07:01
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
125 505,00 грн
Підтвердження сплати забезпечувального платежу:
Так
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 31 серп. 07:01

Період підписання протоколу:
25 серп. 11:39 – 2 вер. 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
25 серп. 11:39 – 15 вер. 18:00
Період підписання договору:
25 серп. 11:39 – 22 вер. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Бойко Кіра Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
3026200287

Пропозиція:

125 240,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Заява на участь 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 серп. 10:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Заява на участь 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 серп. 10:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Документи що підтверджують відповідність вимогам 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59
Цифровий підпис 19 серп. 10:59

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0617
Адреса:
Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Кінна, буд. 8/10

Основний контакт

Ім'я:
Мельниченко Анна Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380933582060

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA343052990000026243044900487
Найменування одержувача:
Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко Анна Володимирівна
ІПН/РНОКПП одержувача:
3159920164

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко Анна Володимирівна

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 2.1526 га, кадастровий номер 5621681200:10:004:0212, адреса: Рівненська область, Дубенський район, Вербська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Продається земельна ділянка загальною площею 2.1526 га, кадастровий номер 5621681200:10:004:0212, адреса: Рівненська область, Дубенський район, Вербська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
Ім'я:
Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380637346083 ІПН/РНОКПП:
3029624630
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. Земельна ділянка загальною площею 2.00 га, кадастровий номер 5322083002:02:001:0014, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, місцезнаходження: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Дяченки.

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. Земельна ділянка загальною площею 2.00 га, кадастровий номер 5322083002:02:001:0014, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, місцезнаходження: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Дяченки...
Ім'я:
Гуріна Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0678808797 ЄДРПОУ:
0679
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

156 940,00 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. 1/3 частина земельної ділянки, площею – 5.265 га, кадастровий номер - 3522281200:02:000:0280, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Знам'янський район, Диківська сільська рада

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. 1/3 частина земельної ділянки, площею – 5.265 га, кадастровий номер - 3522281200:02:000:0280, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Знам'янський р...
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

82 063,33 грн без ПДВ

Дивитись