2 торги (повторні). Земельна ділянка загальною площею 2 га, кадастровий номер: 5121683900:01:001:0546, за адресою: Одеська область, Роздільнянський (кол. Великомихайлівський) район, Петрівська сільська рада. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Земельна ділянка загальною площею 2 га, кадастровий номер: 5121683900:01:001:0546, за адресою: Одеська область, Роздільнянський (кол. Великомихайлівський) район, Петрівська сільська рада. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Початкова ціна

104 400,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 лип. 18:00

до 10 серп. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 лип. 18:00 – 10 серп. 20:00
Початок аукціону:
11 серп. 11:35
Дата публікації:
8 лип. 20:58
Період редагування:
8 лип. 20:58 – 10 лип. 18:00
Період питань:
8 лип. 20:58 – 10 серп. 18:00
Період відповідей:
8 лип. 20:58 – 10 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260708-49091
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
31 320,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
79855704
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
104 400,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 044,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
64 702,01 грн
Експертна грошова оцінка:
104 400,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
Арешт нерухомого майна № 64700313, рішення приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 79855704, виданий 11.05.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко А.В.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
79855704
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко А.В.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка загальною площею 2 га, кадастровий номер: 5121683900:01:001:0546, за адресою: Одеська область, Роздільнянський (кол. Великомихайлівський) район, Петрівська сільська рада. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, Одеська область, Роздільнянський (кол. Великомихайлівський) район, Петрівська сільська рада

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
5121683900:01:001:0546
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна № 64700313, рішення приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 79855704, виданий 11.05.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко А.В.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 8 лип. 20:58
Проєкт акту/договору 8 лип. 20:58
Копії документів та матеріалів на лот 8 лип. 20:58
Копії документів та матеріалів на лот 8 лип. 20:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 8 лип. 20:58

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0617
Адреса:
Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Кінна, буд. 8/10

Основний контакт

Ім'я:
Мельниченко Анна Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380933582060

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Мельниченко Анна Володимирівна

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 2.1526 га, кадастровий номер 5621681200:10:004:0212, адреса: Рівненська область, Дубенський район, Вербська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Продається земельна ділянка загальною площею 2.1526 га, кадастровий номер 5621681200:10:004:0212, адреса: Рівненська область, Дубенський район, Вербська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства
Ім'я:
Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380637346083 ІПН/РНОКПП:
3029624630
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. Земельна ділянка загальною площею 2.00 га, кадастровий номер 5322083002:02:001:0014, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, місцезнаходження: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Дяченки.

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. Земельна ділянка загальною площею 2.00 га, кадастровий номер 5322083002:02:001:0014, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, місцезнаходження: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Дяченки...
Ім'я:
Гуріна Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0678808797 ЄДРПОУ:
0679
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

156 940,00 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. 1/3 частина земельної ділянки, площею – 5.265 га, кадастровий номер - 3522281200:02:000:0280, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Знам'янський район, Диківська сільська рада

4 торги. Останні торги. Уцінка 30%. 1/3 частина земельної ділянки, площею – 5.265 га, кадастровий номер - 3522281200:02:000:0280, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кіровоградська область, Знам'янський р...
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

82 063,33 грн без ПДВ

Дивитись