2 торги (повторні). Земельна ділянка, кадастровий номер 5320886202:02:001:0163, місцезнаходження: Полтавська область, Гребінківський район, с. Відрадне, загальною площею 0.2445 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка, кадастровий номер 5320886202:02:001:0163, місцезнаходження: Полтавська область, Гребінківський район, с. Відрадне, загальною площею 0.2445 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

25 770,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 лип. 18:00

до 6 серп. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 лип. 18:00 – 6 серп. 20:00
Початок аукціону:
7 серп. 12:20
Дата публікації:
30 черв. 12:25
Період редагування:
30 черв. 12:25 – 2 лип. 18:00
Період питань:
30 черв. 12:25 – 6 серп. 18:00
Період відповідей:
30 черв. 12:25 – 6 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260630-49625
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
7 731,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
80013906-2
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
25 770,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
257,70 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
168,93 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
9 010,41 грн
Експертна грошова оцінка:
25 770,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором. Відповідно до ст. 55 Закону України "Про нотаріат" посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки здійснюється за зареєстрованим місцем проживання приватного виконавця.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
80002769
Дата виконавчого провадження:
24 лют. 2026 р.
Орган що видав:
ПВ Скрипник В.Л.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, кадастровий номер 5320886202:02:001:0163, місцезнаходження: Полтавська область, Гребінківський район, с. Відрадне, загальною площею 0.2445 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

0,2445 гектар

Адреса:

Україна, Полтавська область, Гребінківський район, с. Відрадне

Площа ділянки, га:
0.2445
Кадастровий номер:
5320886202:02:001:0163
Тип власності:
Приватна

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 30 черв. 12:25
Копії документів та матеріалів на лот 30 черв. 12:25
Кваліфікаційні вимоги 30 черв. 12:25
Копії документів та матеріалів на лот 30 черв. 12:25
Проєкт акту/договору 30 черв. 12:25
Копії документів та матеріалів на лот 30 черв. 12:25
Копії документів та матеріалів на лот 30 черв. 12:25
Паспорт торгів 30 черв. 12:25
Копії документів та матеріалів на лот 30 черв. 12:25
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 30 черв. 12:25
Копії документів та матеріалів на лот 30 черв. 12:25

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0107
Адреса:
Україна, 39600, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Сердюка Ігоря, 15, офіс 72
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Посвідчення 0107 видане 27.10.2017 року Міністерством юстиції України

Основний контакт

Ім'я:
Скрипник Володимир Леонідович
E-mail:
Телефон:
+380687979988

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Полтавської області Скрипник Володимир Леонідович

Вас може зацікавити

земельна ділянка сільськогосподарського призначення, площею 0.9352 га, кадастровий номер: 1825086600:02:000:0351, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Радомишльський район, Мірчанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

земельна ділянка сільськогосподарського призначення, площею 0.9352 га, кадастровий номер: 1825086600:02:000:0351, що знаходиться за адресою: Житомирська область, Радомишльський район, Мірчанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськ...
Ім'я:
Волкова Євгенія Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380930770509 ІПН/РНОКПП:
3342815728
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

43 729,70 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж земельної ділянки, кадастровий номер 7324081000:06:001:0469, загальною площею 0,1003 га, цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташована за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, за межами с. Білоусівка

Продаж земельної ділянки, кадастровий номер 7324081000:06:001:0469, загальною площею 0,1003 га, цільове призначення - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташована за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, за межами с. Білоу...
Ім'я:
Скальський Андрій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380990674906 ІПН/РНОКПП:
3219718239
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

18 863,00 грн без ПДВ

Дивитись

3 торги. Уцінка. Земельна ділянка кадастровий номер 4820682200:01:000:0819, площа (га): 0,75, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Миколаївська область, Баштанський район, Костичівська сільська рада.

3 торги. Уцінка. Земельна ділянка кадастровий номер 4820682200:01:000:0819, площа (га): 0,75, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, адреса: Миколаївська област...
Ім'я:
Довгань Вікторія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0976249734 ЄДРПОУ:
0063
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

22 683,68 грн без ПДВ

Дивитись