1 торги. Земельна ділянка площею 2.0 га, кадастровий номер: 5123981700:01:001:0230, місцезнаходження: Одеська обл., Роздільнянський р-н, Єреміївська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка площею 2.0 га, кадастровий номер: 5123981700:01:001:0230, місцезнаходження: Одеська обл., Роздільнянський р-н, Єреміївська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

125 600,00 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 черв. 18:00

до 19 лип. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 черв. 18:00 – 19 лип. 20:00
Початок аукціону:
20 лип. 11:55
Дата публікації:
18 черв. 19:02
Період редагування:
18 черв. 19:02 – 22 черв. 18:00
Період питань:
18 черв. 19:02 – 19 лип. 18:00
Період відповідей:
18 черв. 19:02 – 19 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260618-71245
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
37 680,00 грн
Номер лоту:
80293791
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
125 600,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 256,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
31 304,47 грн
Експертна грошова оцінка:
125 600,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
1. арешт нерухомого майна, постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: ВП 80293791, виданий 27.02.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Постанова про закінчення виконавчого провадження від 13.07.2026 р.
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 13 лип. 15:06
Причини скасування 13 лип. 15:06

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Присутні
Номер виконавчого провадження:
80293791
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка площею 2.0 га, кадастровий номер: 5123981700:01:001:0230, місцезнаходження: Одеська обл., Роздільнянський р-н, Єреміївська сільська рада, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, Одеська область, Роздільнянський р-н, Єреміївська сільська рада

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
5123981700:01:001:0230
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
1. арешт нерухомого майна, постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: ВП 80293791, виданий 27.02.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 18 черв. 19:02
Проєкт акту/договору 18 черв. 19:02
Копії документів та матеріалів на лот 18 черв. 19:02
Копії документів та матеріалів на лот 18 черв. 19:02
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 18 черв. 19:02

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
1067
Адреса:
Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Успенська, буд. 54

Основний контакт

Ім'я:
Баталін Сергій Сергійович
E-mail:
Телефон:
0967535633

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею   1.5649 га, кадастровий номер 0522882000:01:000:0380 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва


Продається земельна ділянка загальною площею   1.5649 га, кадастровий номер 0522882000:01:000:0380 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виро...
Ім'я:
Самборський Петро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938525226 ІПН/РНОКПП:
2033512337
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

238 500,00 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0651, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 2.0648 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0651, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 2.0648 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарсько...
Ім'я:
Боруца Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675557269 ЄДРПОУ:
0761
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

66 640,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Малько Євгенія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380957864772 ЄДРПОУ:
34913375
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

129 600,00 грн без ПДВ

Дивитись