1 торги. Земельна ділянка, площею 2 га., цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5120281400:01:001:0453, що розташована за адресою: Одеська обл., Подільський (кол. Ананьївський) р-н., с/рада. Долинська

Земельна ділянка, площею 2 га., цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5120281400:01:001:0453, що розташована за адресою: Одеська обл., Подільський (кол. Ананьївський) р-н., с/рада. Долинська

Початкова ціна

122 200,00 грн

без ПДВ
Торги завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 трав. 18:00

до 10 черв. 20:00

Аукціон

з 11 черв. 12:45

до 11 черв. 13:14

Кваліфікація

з 11 черв. 13:14

до 14 лип. 16:26

Аукціон завершено

14 лип. 16:26

Подача пропозицій:
11 трав. 18:00 – 10 черв. 20:00
Період аукціону:
11 черв. 12:45 – 11 черв. 13:14
Дата публікації:
7 трав. 14:44
Період редагування:
7 трав. 14:44 – 11 трав. 18:00
Період питань:
7 трав. 14:44 – 10 черв. 18:00
Період відповідей:
7 трав. 14:44 – 10 черв. 18:00
Період кваліфікації:
11 черв. 13:14 – 16 лип. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260507-42398
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
36 660,00 грн
Номер лоту:
69826962
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
122 200,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 222,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
76 064,87 грн
Експертна грошова оцінка:
122 200,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
арешт нерухомого майна, 47819985 постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 69826962, виданий 09.09.2022, видавник: Приватний виконавець Виконавчого округу Одеської області Кракан Р.О. арешт нерухомого майна, 7005794 постанова про відкриття виконавчого провадження, серія та номер: 30082012, виданий 30.11.2011, видавник: відділ ДВС Ананьївського РУЮ, заступник начальника відділу Бойко О.О. арешт нерухомого майна, 46498168 постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: ВП 68416362, виданий 02.02.2022, видавник: державний виконавець Лагута Д.А. арешт нерухомого майна, 47819959 постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 69826962, виданий 09.09.2022, видавник: Приватний виконавець Виконавчого округу Одеської області Кракан Р.О.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 4 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
69826962
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець Виконавчого округу Одеської області Кракан Р.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
30082012
Орган що видав:
видавник: відділ ДВС Ананьївського РУЮ, заступник начальника відділу Бойко О.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 3

Номер виконавчого провадження:
68416362
Орган що видав:
видавник: державний виконавець Лагута Д.А.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 4

Номер виконавчого провадження:
69826962
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець Виконавчого округу Одеської області Кракан Р.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, площею 2 га., цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 5120281400:01:001:0453, що розташована за адресою: Одеська обл., Подільський (кол. Ананьївський) р-н., с/рада. Долинська

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, Одеська область, Подільський (кол. Ананьївський) р-н., с/рада. Долинська

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
5120281400:01:001:0453
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, 47819985 постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 69826962, виданий 09.09.2022, видавник: Приватний виконавець Виконавчого округу Одеської області Кракан Р.О. арешт нерухомого майна, 7005794 постанова про відкриття виконавчого провадження, серія та номер: 30082012, виданий 30.11.2011, видавник: відділ ДВС Ананьївського РУЮ, заступник начальника відділу Бойко О.О. арешт нерухомого майна, 46498168 постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: ВП 68416362, виданий 02.02.2022, видавник: державний виконавець Лагута Д.А. арешт нерухомого майна, 47819959 постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 69826962, виданий 09.09.2022, видавник: Приватний виконавець Виконавчого округу Одеської області Кракан Р.О.

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 7 трав. 14:44
Проєкт акту/договору 7 трав. 14:44
Копії документів та матеріалів на лот 7 трав. 14:44
Копії документів та матеріалів на лот 7 трав. 14:44
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 7 трав. 14:44

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бучацька Віта Миколаївна
ІПН/РНОКПП:
2758506163

Пропозиція:

123 424,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 черв. 11:11
Цифровий підпис 6 черв. 11:11
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 черв. 09:55
Цифровий підпис 8 черв. 09:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 черв. 09:56
Цифровий підпис 8 черв. 09:56

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 12 черв. 17:29

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 лип. 18:13
Відомості про сплату 14 лип. 16:26

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 черв. 11:11
Цифровий підпис 6 черв. 11:11
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Заява на участь 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:12
Цифровий підпис 6 черв. 11:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 черв. 09:55
Цифровий підпис 8 черв. 09:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 черв. 09:56
Цифровий підпис 8 черв. 09:56

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 12 черв. 17:29

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 лип. 18:13
Відомості про сплату 14 лип. 16:26
Статус договору:
Отримання оплати підтверджено
Номер договору:
824
Назва договору:
Договір купівлі-продажу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу
Вартість договору
123 424,00 грн
Заключна вартість договору:
123 424,00 грн
Дата підписання договору:
8 лип. 18:13
Підтвердження сплати забезпечувального платежу:
Так
Підтвердження сплати за лот:
Так
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 8 лип. 18:13
Відомості про сплату 14 лип. 16:26

Період підписання протоколу:
11 черв. 13:14 – 19 черв. 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
11 черв. 13:14 – 2 лип. 18:00
Період оплати:
9 лип. 18:00 – 16 лип. 18:00
Період підписання договору:
11 черв. 13:14 – 9 лип. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Павлюченко Юрій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3425215996

Пропозиція:

123 423,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 20 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 черв. 09:06
Цифровий підпис 6 черв. 09:06
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:08
Цифровий підпис 6 черв. 09:08
Цифровий підпис 6 черв. 09:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 черв. 15:19
Цифровий підпис 8 черв. 15:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 черв. 15:20
Цифровий підпис 8 черв. 15:20

Документи, що подані з пропозицією 20 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 черв. 09:06
Цифровий підпис 6 черв. 09:06
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Заява на участь 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:07
Цифровий підпис 6 черв. 09:08
Цифровий підпис 6 черв. 09:08
Цифровий підпис 6 черв. 09:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 черв. 15:19
Цифровий підпис 8 черв. 15:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 черв. 15:20
Цифровий підпис 8 черв. 15:20

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0342
Адреса:
Україна, 65020, Одеська область, Одеса, вул. Асташкіна, буд. 21, оф.1

Основний контакт

Ім'я:
Кракан Руслан Олегович
E-mail:
Телефон:
+380939250154

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA683052990000026244004900824
Найменування одержувача:
Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Кракан Руслан Олегович
ІПН/РНОКПП одержувача:
3307220914

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Кракан Руслан Олегович

Вас може зацікавити

2 торги (повторні). 1/4 частка земельної ділянки, загальною площею 2.0397 га, кадастровий номер 5322255100:00:005:1189, цільове призначення: товарного сільськогосподарського виробництва, місцезнаходження: Полтавська область, Полтавський район, Котелевська селищна рада

2 торги (повторні). 1/4 частка земельної ділянки, загальною площею 2.0397 га, кадастровий номер 5322255100:00:005:1189, цільове призначення: товарного сільськогосподарського виробництва, місцезнаходження: Полтавська область, Полтавський район, Котелевська сели...
Ім'я:
Гуріна Тетяна Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0678808797 ЄДРПОУ:
0679
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 025,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельні торги - продаж з переважним правом земельної ділянки, площею - 2,0000 га, кадастровий номер - 5321885400:00:009:0228, цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, на території Кобеляцької міської ради, Полтавського району, Полтавської області.

Земельні торги - продаж з переважним правом земельної ділянки, площею - 2,0000 га, кадастровий номер - 5321885400:00:009:0228, цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, на території Кобеляцької міської ради, Полтавського району, Пол...
Ім'я:
Арямова Марина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380635704215 ІПН/РНОКПП:
3654306086
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

168 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельні торги - продаж земельної ділянки, площею - 2,0000 га, кадастровий номер - 3520882400:02:000:0241, цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, на території Верхньоінгульської сільської ради, Кропивницького (колишнього Бобринецького) району, Кіровоградської області.

Земельні торги - продаж земельної ділянки, площею - 2,0000 га, кадастровий номер - 3520882400:02:000:0241, цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, на території Верхньоінгульської сільської ради, Кропивницького (колишнього Бобринец...
Ім'я:
Литвиненко Вікторія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380635704215 ІПН/РНОКПП:
3538906446
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

178 000,00 грн без ПДВ

Дивитись