ЧЕТВЕРТІ ТОРГИ! УЦІНКА 30 %! ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА. Кадастровий номер: 5625484400:07:001:0052, адреса: Рівненська область, Сарненський район, Любиковицька сільська рада

ЧЕТВЕРТІ ТОРГИ! УЦІНКА 30 %! ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА. Кадастровий номер: 5625484400:07:001:0052, адреса: Рівненська область, Сарненський район, Любиковицька сільська рада, площа: 1,0 га, Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Початкова ціна

52 201,80 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 трав. 18:00

до 8 черв. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 трав. 18:00 – 8 черв. 20:00
Початок аукціону:
9 черв. 12:55
Дата публікації:
1 трав. 15:55
Період редагування:
1 трав. 15:55 – 5 трав. 18:00
Період питань:
1 трав. 15:55 – 8 черв. 18:00
Період відповідей:
1 трав. 15:55 – 8 черв. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260501-49984
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
15 660,54 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
78057088-0052
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
52 201,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
522,02 грн
Нормативна грошова оцінка:
14 318,46 грн
Експертна грошова оцінка:
74 574,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомлення у зберігача: Попович С.М. тел. +380971915958
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч.7 ст. 137 ЗКУ та п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.; Закону України «Про виконавче провадження», та Порядку реалізації арештованого майна.
Додаткова інформація:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
78057088
Дата виконавчого провадження:
24 серп. 2025 р.
Орган що видав:
приватний виконавець виконавчого округу Рівненської області Ярмошевич Н.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

ЧЕТВЕРТІ ТОРГИ! УЦІНКА 30 %! ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА. Кадастровий номер: 5625484400:07:001:0052, адреса: Рівненська область, Сарненський район, Любиковицька сільська рада, площа: 1,0 га, Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

1 гектар

Адреса:

Україна, 34510, Рівненська область, Любиковицька с/р, , Сарненський район, Любиковицька сільська рада

Площа ділянки, га:
1.0
Кадастровий номер:
5625484400:07:001:0052
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Обтяження № 61228619, постанова про опис та арешт майна боржника: 78057088, видана 11.08.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Рівненської області Ярмошевич Наталія Олексіївна. Вид обтяження: арешт нерухомого майна. Опис предмета обтяження: земельна ділянка, Реєстраційний ОНМ: 2406008556254 Кадастровий номер земельної ділянки: 5625484400:07:001:0052, Рівненська область, Сарненський район, Любиковицька сільська рада
Координати:
Широта: 51.4784497124083 Довгота: 26.56667527651654

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 1 трав. 15:55
Проєкт акту/договору 1 трав. 15:55
Копії документів та матеріалів на лот 1 трав. 15:55
Копії документів та матеріалів на лот 1 трав. 15:55
Проєкт акту/договору 1 трав. 15:55
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 1 трав. 15:55
Копії документів та матеріалів на лот 1 трав. 15:55
Копії документів та матеріалів на лот 1 трав. 15:55
Паспорт торгів 1 трав. 15:55

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0102
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, м.Рівне, вул. Казимира Любомирського, 7 прим.16

Основний контакт

Ім'я:
Ярмошевич Наталія Олексіївна
E-mail:
Телефон:
+380977764026

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Рівненської області Ярмошевич Наталія Олексіївна

Вас може зацікавити

Продаж права оренди (річна орендна плата) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 18,0000 га, кадастровий номер: 0724285800:04:002:0011

Продаж права оренди (річна орендна плата) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 18,0000 га, кадастровий номер: 0724285800:04:002:0011
Ім'я:
Чернуха Микола Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380967206710 ЄДРПОУ:
04334583
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

44 364,52 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада

1 торги. Земельна ділянка, площею – 1 га, кадастровий номер - 5920688600:01:001:0208, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Сумська область, Білопільський район, Терещенківська сільська рада
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

65 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, площею – 0.4076 га, кадастровий номер - 3524087200:02:000:0682, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада

1 торги. Земельна ділянка, площею – 0.4076 га, кадастровий номер - 3524087200:02:000:0682, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства на території Кіровоградська область, Новоукраїнський район, Шишкинська сільська рада
Ім'я:
Шмалько Олександр Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669002988 ЄДРПОУ:
0388
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

40 700,00 грн без ПДВ

Дивитись