Земельна ділянка, кадастровий номер 5325483200:00:004:0267, місцезнаходження: Полтавська обл., Полтавський р., на території Чутівської селищної ради (Таверівський старостинський округ), загальною площею 1 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка, кадастровий номер 5325483200:00:004:0267, місцезнаходження: Полтавська обл., Полтавський р., на території Чутівської селищної ради (Таверівський старостинський округ), загальною площею 1 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

96 100,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 бер. 18:00

до 9 квіт. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 бер. 18:00 – 9 квіт. 20:00
Початок аукціону:
10 квіт. 11:20
Дата публікації:
3 бер. 15:14
Період редагування:
3 бер. 15:14 – 5 бер. 18:00
Період питань:
3 бер. 15:14 – 9 квіт. 18:00
Період відповідей:
3 бер. 15:14 – 9 квіт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260303-24617
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
28 830,00 грн
Номер лоту:
75251054-0267
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
96 100,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
961,00 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
168,93 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
26 373,25 грн
Експертна грошова оцінка:
96 100,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором. Відповідно до ст. 55 Закону України "Про нотаріат" посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки здійснюється за зареєстрованим місцем проживання приватного виконавця.
Додаткова інформація:
ТОВ «ГРЕКОВ», код ЄДРПОУ 45476695, договір про надання права користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзису), серія та номер: б/н, виданий 19.09.2024, строк: 49 р., дата закінчення: 19.09.2073
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 3 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
55363904
Дата виконавчого провадження:
7 черв. 2024 р.
Орган що видав:
ПВ Скрипник В.Л.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
63443484
Дата виконавчого провадження:
10 лют. 2026 р.
Орган що видав:
ПВ Скрипник В.Л.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 3

Номер виконавчого провадження:
63443309
Дата виконавчого провадження:
10 лют. 2026 р.
Орган що видав:
ПВ Скрипник В.Л.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, кадастровий номер 5325483200:00:004:0267, місцезнаходження: Полтавська обл., Полтавський р., на території Чутівської селищної ради (Таверівський старостинський округ), загальною площею 1 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01 Земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля

Площа:

1 гектар

Адреса:

Україна, Полтавська область, Полтавський район, на території Чутівської селищної ради (Таверівський старостинський округ)

Площа ділянки, га:
1.0
Кадастровий номер:
5325483200:00:004:0267
Тип власності:
Приватна
Право користування чужою земельною ділянкою:
Так
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна № 63443484, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 79587585, виданий 10.02.2026, видавник: ПВ Скрипник В.Л. Арешт нерухомого майна № 63443309, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 79587585, виданий 10.02.2026, видавник: ПВ Скрипник В.Л. Арешт нерухомого майна № 55363904, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 75246645, виданий 07.06.2024, видавник: ПВ Скрипник В.Л.

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 3 бер. 15:14
Копії документів та матеріалів на лот 3 бер. 15:14
Копії документів та матеріалів на лот 3 бер. 15:14
Проєкт акту/договору 3 бер. 15:14
Копії документів та матеріалів на лот 3 бер. 15:14
Копії документів та матеріалів на лот 3 бер. 15:14
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 3 бер. 15:14
Паспорт торгів 3 бер. 15:14
Копії документів та матеріалів на лот 3 бер. 15:14
Кваліфікаційні вимоги 3 бер. 15:14

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0107
Адреса:
Україна, 39600, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Сердюка Ігоря, 15, офіс 72
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Посвідчення 0107 видане 27.10.2017 року Міністерством юстиції України

Основний контакт

Ім'я:
Скрипник Володимир Леонідович
E-mail:
Телефон:
+380687979988

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Полтавської області Скрипник Володимир Леонідович

Вас може зацікавити

Арештована земельна ділянка з переважним правом загальною площею 3,1723 га, кадастровий номер 5124585200:01:001:0194, з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташована: Одеська область, Білгород-Дністровський (колишній Саратський) район, Ройлянська сільська рада

Арештована земельна ділянка з переважним правом загальною площею 3,1723 га, кадастровий номер 5124585200:01:001:0194, з цільовим призначенням: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташована: Одеська область, Білгород-Дністровський (колиш...
Ім'я:
Літвінішина Інна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380997063856 ІПН/РНОКПП:
2924601988
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

146 320,56 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка; кадастровий номер: 5922985800:03:002:0032; Опис об’єкта: площа (га): 3.7178; цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; Адреса: Сумська обл., Лебединський р., с/рада. Маловисторопська

1 торги. Земельна ділянка; кадастровий номер: 5922985800:03:002:0032; Опис об’єкта: площа (га): 3.7178; цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; Адреса: Сумська обл., Лебединський р., с/рада. Маловисторопська
Ім'я:
Пересадько Олександр Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380666012233 ЄДРПОУ:
0306
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

191 147,00 грн без ПДВ

Дивитись

1 торги. Земельна ділянка, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1245645559247; Тип об’єкта: земельна ділянка; Кадастровий номер: 5924788700:08:008:0024; Опис об’єкта: Площа (га): 1.9985; Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; адреса: Сумська обл., Сумський р., с/рада. Червоненська.

1 торги. Земельна ділянка, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1245645559247; Тип об’єкта: земельна ділянка; Кадастровий номер: 5924788700:08:008:0024; Опис об’єкта: Площа (га): 1.9985; Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарськог...
Ім'я:
Пересадько Олександр Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380666012233 ЄДРПОУ:
0306
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

75 073,00 грн без ПДВ

Дивитись