Земельна ділянка площею 1.55 га, кадастровий номер 7424486800:06:001:0015, адреса: Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Заводське. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка площею 1.55 га, кадастровий номер 7424486800:06:001:0015, адреса: Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Заводське. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

61 625,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 січ. 18:00

до 24 лют. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 січ. 18:00 – 24 лют. 20:00
Початок аукціону:
25 лют. 12:35
Дата публікації:
20 січ. 11:41
Період редагування:
20 січ. 11:41 – 22 січ. 18:00
Період питань:
20 січ. 11:41 – 24 лют. 18:00
Період відповідей:
20 січ. 11:41 – 24 лют. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20260120-19331
Реєстраційний внесок:
864,70 грн
Гарантійний внесок:
18 487,50 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
212
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
61 625,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
616,25 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
3 668,93 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
24 228,06 грн
Експертна грошова оцінка:
72 500,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Зберігач: Вознюк Ольга Володимирівна
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч. 7 ст. 137 ЗКУ та п. 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., ЗУ «Про особисте селянське господарство».
Додаткова інформація:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
79046244
Дата виконавчого провадження:
16 жовт. 2025 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка площею 1.55 га, кадастровий номер 7424486800:06:001:0015, адреса: Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Заводське. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Площа:

1,55 гектар

Адреса:

Україна, 15030, Чернігівська область, ЗАВОДСЬКЕ, Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Заводське

Площа ділянки, га:
1.55
Кадастровий номер:
7424486800:06:001:0015
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна - постанова про опис та арешт майна боржника ЗВП 79046244, від 16.10.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М.
Координати:
Широта: 51.964940197145324 Довгота: 31.17801781002515 Висота: 14

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 20 січ. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 20 січ. 11:41
Проєкт акту/договору 20 січ. 11:41
Проєкт акту/договору 20 січ. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 20 січ. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 20 січ. 11:41
Копії документів та матеріалів на лот 20 січ. 11:41
Паспорт торгів 20 січ. 11:41

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2798501555
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Перемоги, 139, оф. 419

Основний контакт

Ім'я:
Приходько Юрій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380674605533

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець Приходько Юрій Михайлович

Вас може зацікавити

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1,88 га, кадастровий номер 2322188600:03:001:0250, за адресою: Запорізька обл., Запорізький район, Степненська сільська рада

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства, площею 1,88 га, кадастровий номер 2322188600:03:001:0250, за адресою: Запорізька обл., Запорізький район, Степненська сільська рада
Ім'я:
Проценко Антон Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380970310011 ЄДРПОУ:
0554
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

78 772,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 1.204 га, кадастровий номер 6820380300:04:001:0139, адреса: Хмельницька область, Білогірський район, Великоборовицька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 1.204 га, кадастровий номер 6820380300:04:001:0139, адреса: Хмельницька область, Білогірський район, Великоборовицька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Устина
E-mail: [email protected] Телефон: +380637368233 ІПН/РНОКПП:
1788119184
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

48 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 3.1698 га, кадастровий номер 3225584200:01:002:0157, адреса: Київська область, Яготинський район, Ничипорівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 3.1698 га, кадастровий номер 3225584200:01:002:0157, адреса: Київська область, Яготинський район, Ничипорівська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380637368385 ІПН/РНОКПП:
3506909062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

106 000,00 грн без ПДВ

Дивитись