Земельна ділянка площею 0.6996 га, кадастровий номер 7424181600:01:002:0111, адреса: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Валки. Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка площею 0.6996 га, кадастровий номер 7424181600:01:002:0111, адреса: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Валки. Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

32 500,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 груд. 2025 18:00

до 28 січ. 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 груд. 2025 18:00 – 28 січ. 20:00
Початок аукціону:
29 січ. 12:20
Дата публікації:
25 груд. 2025 14:56
Період редагування:
25 груд. 2025 14:56 – 29 груд. 2025 18:00
Період питань:
25 груд. 2025 14:56 – 28 січ. 18:00
Період відповідей:
25 груд. 2025 14:56 – 28 січ. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20251225-76362
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
9 750,00 грн
Номер лоту:
220
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
32 500,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
325,00 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
4 153,71 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
10 735,03 грн
Експертна грошова оцінка:
32 500,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Зберігач: Дмитрієвський Вячеслав Олександрович
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч. 7 ст. 137 ЗКУ та п. 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., ЗУ «Про особисте селянське господарство».
Додаткова інформація:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 2 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
79553926
Дата виконавчого провадження:
1 груд. 2025 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
77916090
Дата виконавчого провадження:
26 квіт. 2025 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Палігін Олександр Петрович
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка площею 0.6996 га, кадастровий номер 7424181600:01:002:0111, адреса: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Валки. Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Площа:

0,6996 гектар

Адреса:

Україна, 17532, Чернігівська область, ВАЛКІВСЬКА/С.ВАЛКИ, Чернігівська область, Прилуцький район, с. Валки

Площа ділянки, га:
0.6996
Кадастровий номер:
7424181600:01:002:0111
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна - постанова про опис та арешт майна боржника ВП 79553926, від 01.12.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М. Арешт нерухомого майна - рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: ВП №77916090, виданий 26.04.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Палігін Олександр Петрович, постанова про арешт майна боржника.
Координати:
Широта: 50.646735520031626 Довгота: 32.50791293050124 Висота: 13

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 25 груд. 2025 14:56
Паспорт торгів 25 груд. 2025 14:56
Копії документів та матеріалів на лот 25 груд. 2025 14:56
Копії документів та матеріалів на лот 25 груд. 2025 14:56
Копії документів та матеріалів на лот 25 груд. 2025 14:56
Копії документів та матеріалів на лот 25 груд. 2025 14:56
Проєкт акту/договору 25 груд. 2025 14:56
Проєкт акту/договору 25 груд. 2025 14:56

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2798501555
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Перемоги, 139, оф. 419

Основний контакт

Ім'я:
Приходько Юрій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380674605533

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Юрій Михайлович

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 1.204 га, кадастровий номер 6820380300:04:001:0139, адреса: Хмельницька область, Білогірський район, Великоборовицька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 1.204 га, кадастровий номер 6820380300:04:001:0139, адреса: Хмельницька область, Білогірський район, Великоборовицька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Устина
E-mail: [email protected] Телефон: +380637368233 ІПН/РНОКПП:
1788119184
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

48 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда земельної ділянки с/г призначення комунальної власності, строком на 10 років, площею 12.0513 га, що розташована за межами с. Боромля, Боромлянської сільської ради, Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5925080800:00:002:1297

Оренда земельної ділянки с/г призначення комунальної власності, строком на 10 років, площею 12.0513 га, що розташована за межами с. Боромля, Боромлянської сільської ради, Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5925080800:00:002:1297
Ім'я:
Швед Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380953058586 ЄДРПОУ:
04391693
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

35 220,96 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда земельної ділянки с/г призначення комунальної власності, строком на 10 років, площею 12.0513 га, що розташована за межами с. Боромля, Боромлянської сільської ради, Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5925080800:00:002:1295

Оренда земельної ділянки с/г призначення комунальної власності, строком на 10 років, площею 12.0513 га, що розташована за межами с. Боромля, Боромлянської сільської ради, Охтирського району, Сумської області, кадастровий номер 5925080800:00:002:1295
Ім'я:
Швед Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380953058586 ЄДРПОУ:
04391693
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

34 893,53 грн без ПДВ

Дивитись