Земельна ділянка площею 1.5193 га, кадастровий номер 7421788400:07:000:0176, адреса: Чернігівська обл., Ічнянський р., с/рада. Сезьківська. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка площею 1.5193 га, кадастровий номер 7421788400:07:000:0176, адреса: Чернігівська обл., Ічнянський р., с/рада. Сезьківська. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

62 730,00 грн

без ПДВ
Торги завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 серп. 2025 18:00

до 24 вер. 2025 20:00

Аукціон

з 25 вер. 2025 12:00

до 25 вер. 2025 12:29

Кваліфікація

з 25 вер. 2025 12:29

до 16 жовт. 2025 13:52

Аукціон завершено

16 жовт. 2025 13:53

Подача пропозицій:
21 серп. 2025 18:00 – 24 вер. 2025 20:00
Період аукціону:
25 вер. 2025 12:00 – 25 вер. 2025 12:29
Дата публікації:
19 серп. 2025 11:54
Період редагування:
19 серп. 2025 11:54 – 21 серп. 2025 18:00
Період питань:
19 серп. 2025 11:54 – 24 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
19 серп. 2025 11:54 – 24 вер. 2025 18:00
Період кваліфікації:
25 вер. 2025 12:29 – 30 жовт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20250819-98777
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
18 819,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
187
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
62 730,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
627,30 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
3 653,71 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
7 313,71 грн
Експертна грошова оцінка:
73 800,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Зберігач: Завада Андрій Юрійович, тел.: 097-965-63-51
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч. 7 ст. 137 ЗКУ та п. 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., ЗУ «Про особисте селянське господарство».
Додаткова інформація:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 2 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
77515028
Дата виконавчого провадження:
30 квіт. 2025 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
77655470
Дата виконавчого провадження:
17 квіт. 2025 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Палігін Олександр Петрович
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка площею 1.5193 га, кадастровий номер 7421788400:07:000:0176, адреса: Чернігівська обл., Ічнянський р., с/рада. Сезьківська. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.02 Пасовища
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Площа:

1,5193 гектар

Адреса:

Україна, 16761, Чернігівська область, СЕЗЬКІВСЬКА/С.СЕЗЬКИ, Чернігівська обл., Ічнянський р., с/рада. Сезьківська

Площа ділянки, га:
1.5193
Кадастровий номер:
7421788400:07:000:0176
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна - постанова про опис та арешт майна боржника ВП 77515028, від 30.04.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М. Арешт нерухомого майна - рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: ВП 77655470, виданий 17.04.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Палігін Олександр Петрович.
Координати:
Широта: 50.73464179025909 Довгота: 32.370599159907556 Висота: 13

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 19 серп. 2025 11:54
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 19 серп. 2025 11:54
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 19 серп. 2025 11:54
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 19 серп. 2025 11:54
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 19 серп. 2025 11:54
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 19 серп. 2025 11:54
Паспорт торгів 19 серп. 2025 11:54
Копії документів та матеріалів на лот 19 серп. 2025 11:54
Копії документів та матеріалів на лот 19 серп. 2025 11:54
Копії документів та матеріалів на лот 19 серп. 2025 11:54
Копії документів та матеріалів на лот 19 серп. 2025 11:54
Проєкт акту/договору 19 серп. 2025 11:54
Проєкт акту/договору 19 серп. 2025 11:54

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Сініченко Валентин Петрович
ІПН/РНОКПП:
3231600573

Пропозиція:

63 370,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 24 вер. 2025 10:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 вер. 2025 10:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2025 10:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 24 вер. 2025 10:58

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 26 вер. 2025 17:50

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:26
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:26
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:27

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 24 вер. 2025 10:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 вер. 2025 10:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2025 10:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 24 вер. 2025 10:58

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 26 вер. 2025 17:50

Документи договору 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:26
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:26
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:27
Статус договору:
Отримання оплати підтверджено
Номер договору:
8664
Назва договору:
Договір купіплі-продажу земельної ділянки сільськогосподасрського призначення
Опис договору:
Договір купіплі-продажу земельної ділянки сільськогосподасрського призначення
Вартість договору
63 370,00 грн
Заключна вартість договору:
63 370,00 грн
Дата підписання договору:
15 жовт. 2025 14:00
Підтвердження сплати забезпечувального платежу:
Так
Підтвердження сплати за лот:
Так
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:26
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:26
Підписаний акт/договір 15 жовт. 2025 16:27

Період підписання протоколу:
25 вер. 2025 12:29 – 3 жовт. 2025 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
25 вер. 2025 12:29 – 16 жовт. 2025 18:00
Період оплати:
23 жовт. 2025 18:00 – 30 жовт. 2025 18:00
Період підписання договору:
25 вер. 2025 12:29 – 23 жовт. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Сподін Сергій Юрійович
ЄДРПОУ:
36336215

Пропозиція:

63 360,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 24 вер. 2025 14:46
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 24 вер. 2025 14:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2025 14:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 вер. 2025 14:48

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 24 вер. 2025 14:46
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 24 вер. 2025 14:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 вер. 2025 14:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 вер. 2025 14:48

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2798501555
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Перемоги, 139, оф. 419

Основний контакт

Ім'я:
Приходько Юрій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380674605533

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Опис:
для розрахунків за придбанне майно
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA193052990000026242016300050
Найменування одержувача:
Приватний виконавець Приходько Юрій Михайлович
ІПН/РНОКПП одержувача:
2798501555

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець Приходько Юрій Михайлович

Вас може зацікавити

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.
Ім'я:
Черній Григорій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380992859597 ІПН/РНОКПП:
2012016298
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

95 047,55 грн без ПДВ

Дивитись

продаж у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.5198 га, кадастровий номер 6825088700:03:025:0092, розташовану за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, Терешовецька сільська рада. СТОСОВНО ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗАРЕЄСТРОВАНО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ (ЕМФІТЕВЗИС)

продаж у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.5198 га, кадастровий номер 6825088700:03:025:0092, розташовану за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, Терешовецька сільська рада. СТОСОВНО ЗЕМ...
Ім'я:
Лабчук Роман Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380682071047 ІПН/РНОКПП:
2804812333
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 722,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 2.9388 га, кадастровий номер 6123883000:01:001:0351, адреса: Тернопільська область, Лановецький район, Вишгородоцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 2.9388 га, кадастровий номер 6123883000:01:001:0351, адреса: Тернопільська область, Лановецький район, Вишгородоцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380759315520 ІПН/РНОКПП:
2449219245
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

88 000,00 грн без ПДВ

Дивитись