Земельна ділянка площею 2 га, кадастровий номер 7424481200:04:001:0152, адреса: Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Буянки. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка площею 2 га, кадастровий номер 7424481200:04:001:0152, адреса: Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Буянки. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

67 760,00 грн

без ПДВ
Торги завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 серп. 2025 18:00

до 4 вер. 2025 20:00

Аукціон

з 5 вер. 2025 11:35

до 5 вер. 2025 12:04

Кваліфікація

з 5 вер. 2025 12:04

до 25 вер. 2025 18:09

Аукціон завершено

25 вер. 2025 18:09

Подача пропозицій:
1 серп. 2025 18:00 – 4 вер. 2025 20:00
Період аукціону:
5 вер. 2025 11:35 – 5 вер. 2025 12:04
Дата публікації:
30 лип. 2025 14:58
Період редагування:
30 лип. 2025 14:58 – 1 серп. 2025 18:00
Період питань:
30 лип. 2025 14:58 – 4 вер. 2025 18:00
Період відповідей:
30 лип. 2025 14:58 – 4 вер. 2025 18:00
Період кваліфікації:
5 вер. 2025 12:04 – 10 жовт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20250730-68203
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
20 328,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
173
Лот виставляється на торги:
4-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
67 760,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
677,60 грн
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота:
3 653,71 грн без ПДВ
Нормативна грошова оцінка:
47 682,54 грн
Експертна грошова оцінка:
96 800,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Зберігач: Лопата Костянтин Олександрович
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч. 7 ст. 137 ЗКУ та п. 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., ЗУ «Про особисте селянське господарство».
Додаткова інформація:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
77282715
Дата виконавчого провадження:
19 бер. 2025 р.
Орган що видав:
Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка площею 2 га, кадастровий номер 7424481200:04:001:0152, адреса: Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Буянки. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.01 Рілля
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, 15070, Чернігівська область, БУЯНКИ, Чернігівська обл., Ріпкинський р., с. Буянки

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
7424481200:04:001:0152
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
Арешт нерухомого майна - постанова про опис та арешт майна боржника ВП 77282715, від 19.03.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Чернігівської області Приходько Ю.М.
Координати:
Широта: 51.78903228716834 Довгота: 31.17265001164992 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 30 лип. 2025 14:58
Паспорт торгів 30 лип. 2025 14:58
Копії документів та матеріалів на лот 30 лип. 2025 14:58
Копії документів та матеріалів на лот 30 лип. 2025 14:58
Копії документів та матеріалів на лот 30 лип. 2025 14:58
Копії документів та матеріалів на лот 30 лип. 2025 14:58
Проєкт акту/договору 30 лип. 2025 14:58
Проєкт акту/договору 30 лип. 2025 14:58

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Нестеренко Роман Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3529806356

Пропозиція:

68 760,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 2025 13:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 2025 13:05
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 3 вер. 2025 13:05
Заява на участь 3 вер. 2025 13:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 2025 13:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 2025 13:05

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 8 вер. 2025 16:19

Документи договору 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 11 вер. 2025 11:50
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:25
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:25
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:28
Відомості про сплату 25 вер. 2025 18:09

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 вер. 2025 13:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 вер. 2025 13:05
Копія витягу з ЄДРПОУ або документ про реєстрацію у державі місцезнаходження 3 вер. 2025 13:05
Заява на участь 3 вер. 2025 13:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 2025 13:05
Документи що підтверджують відповідність вимогам 3 вер. 2025 13:05

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 8 вер. 2025 16:19

Документи договору 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 11 вер. 2025 11:50
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:25
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:25
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:28
Відомості про сплату 25 вер. 2025 18:09
Статус договору:
Отримання оплати підтверджено
Номер договору:
8115
Назва договору:
Договір купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення
Опис договору:
Договір купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення
Вартість договору
68 760,00 грн
Заключна вартість договору:
68 760,00 грн
Дата підписання договору:
23 вер. 2025 15:00
Підтвердження сплати забезпечувального платежу:
Так
Підтвердження сплати за лот:
Так
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 11 вер. 2025 11:50
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:25
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:25
Підписаний акт/договір 23 вер. 2025 16:28
Відомості про сплату 25 вер. 2025 18:09

Період підписання протоколу:
5 вер. 2025 12:04 – 15 вер. 2025 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
5 вер. 2025 12:04 – 26 вер. 2025 18:00
Період оплати:
3 жовт. 2025 18:00 – 10 жовт. 2025 18:00
Період підписання договору:
5 вер. 2025 12:04 – 3 жовт. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Заєць Денис Юрійович
ІПН/РНОКПП:
3261111579

Пропозиція:

67 760,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 вер. 2025 18:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 вер. 2025 18:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 вер. 2025 18:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 вер. 2025 18:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 вер. 2025 18:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 вер. 2025 18:53

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 вер. 2025 18:53
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 вер. 2025 18:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 вер. 2025 18:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 вер. 2025 18:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 вер. 2025 18:53
Документи що підтверджують відповідність вимогам 4 вер. 2025 18:53

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2798501555
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, м. Чернігів, пр. Перемоги, 139, оф. 419

Основний контакт

Ім'я:
Приходько Юрій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380674605533

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Опис:
для розрахунків за придбанне майно
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA193052990000026242016300050
Найменування одержувача:
Приватний виконавець Приходько Юрій Михайлович
ІПН/РНОКПП одержувача:
2798501555

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець Приходько Юрій Михайлович

Вас може зацікавити

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.

Продаж земельної ділянки площею 2,1359 га (001.01 Рілля) кадастровий номер 0524186500:01:004:0070, яка розташована на території Ободівська сільська рада, Гайсинського району, Вінницької області.
Ім'я:
Черній Григорій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380992859597 ІПН/РНОКПП:
2012016298
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

95 047,55 грн без ПДВ

Дивитись

продаж у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.5198 га, кадастровий номер 6825088700:03:025:0092, розташовану за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, Терешовецька сільська рада. СТОСОВНО ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗАРЕЄСТРОВАНО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ (ЕМФІТЕВЗИС)

продаж у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 2.5198 га, кадастровий номер 6825088700:03:025:0092, розташовану за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, Терешовецька сільська рада. СТОСОВНО ЗЕМ...
Ім'я:
Лабчук Роман Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380682071047 ІПН/РНОКПП:
2804812333
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 722,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 2.9388 га, кадастровий номер 6123883000:01:001:0351, адреса: Тернопільська область, Лановецький район, Вишгородоцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 2.9388 га, кадастровий номер 6123883000:01:001:0351, адреса: Тернопільська область, Лановецький район, Вишгородоцька сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380759315520 ІПН/РНОКПП:
2449219245
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

88 000,00 грн без ПДВ

Дивитись