2 торги (повторні). Земельна ділянка, кадастровий номер 5120887200:01:002:1572, яка знаходиться за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р., с/рада. Староцаричанська, площею 2,00 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Земельна ділянка, кадастровий номер 5120887200:01:002:1572, яка знаходиться за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р., с/рада. Староцаричанська, площею 2,00 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Початкова ціна

39 800,00 грн

без ПДВ
Торги скасовано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 квіт. 2025 18:00

до 12 трав. 2025 20:00

Аукціон

з 13 трав. 2025 12:50

до 13 трав. 2025 13:19

Кваліфікація

з 13 трав. 2025 13:19

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 квіт. 2025 18:00 – 12 трав. 2025 20:00
Період аукціону:
13 трав. 2025 12:50 – 13 трав. 2025 13:19
Дата публікації:
8 квіт. 2025 08:31
Період редагування:
8 квіт. 2025 08:31 – 10 квіт. 2025 18:00
Період питань:
8 квіт. 2025 08:31 – 12 трав. 2025 18:00
Період відповідей:
8 квіт. 2025 08:31 – 12 трав. 2025 18:00
Період кваліфікації:
22 трав. 2025 13:52 – 26 черв. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20250408-13642
Реєстраційний внесок:
800,00 грн
Гарантійний внесок:
11 940,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
75912334
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
39 800,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
398,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
10 889,62 грн
Експертна грошова оцінка:
39 800,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
арешт нерухомого майна, постанова, ВП 75912334, виданий 22.07.2024, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Додаткова інформація:
Наявний договір про право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (договір емфітевзису), серія та номер: б/н, виданий 13.06.2019, видавник: Гоносков Юрій Юрійович та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " АГРО-СТЕП 2017" Правокористувач, Емфітевт: "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " АГРО-СТЕП 2017", код ЄДРПОУ: 41760577 Строк дії: 13.06.2068, додаткові відомості: терміном на 49 (сорок дев'ять) років
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Лист № 31050 від 18.06.2025р.
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 18 черв. 2025 16:13

Арешти 1 арешт

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні
Номер виконавчого провадження:
75912334
Дата виконавчого провадження:
21 лип. 2024 р.
Орган що видав:
видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, кадастровий номер 5120887200:01:002:1572, яка знаходиться за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р., с/рада. Староцаричанська, площею 2,00 га, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р., с/рада. Староцаричанська

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
5120887200:01:002:1572
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, постанова, ВП 75912334, виданий 22.07.2024, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович.

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 8 квіт. 2025 08:31
Проєкт акту/договору 8 квіт. 2025 08:31
Копії документів та матеріалів на лот 8 квіт. 2025 08:31
Копії документів та матеріалів на лот 8 квіт. 2025 08:31
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 8 квіт. 2025 08:31
Копії документів та матеріалів на лот 8 квіт. 2025 08:31

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Іванов Дмитро Іванович
ІПН/РНОКПП:
3348114037

Пропозиція:

251 000,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Заява на участь 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 трав. 2025 19:56

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення Організатора про відмову (дискваліфікацію) 22 трав. 2025 13:52

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Заява на участь 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:56
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 трав. 2025 19:56

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення Організатора про відмову (дискваліфікацію) 22 трав. 2025 13:52

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу
Період підписання протоколу:
13 трав. 2025 13:19 – 21 трав. 2025 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
13 трав. 2025 13:19 – 3 черв. 2025 18:00
Період підписання договору:
13 трав. 2025 13:19 – 10 черв. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Чербаджи Василь Петрович
ІПН/РНОКПП:
2732310077

Пропозиція:

44 100,00 грн

Статус:

Очікується акт/договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Заява на участь 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 трав. 2025 19:57

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 28 трав. 2025 12:12
Протокол про результати земельних торгів 28 трав. 2025 12:12

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 2 черв. 2025 17:08

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Заява на участь 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документи що підтверджують відповідність вимогам 12 трав. 2025 19:57
Цифровий підпис 12 трав. 2025 19:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 трав. 2025 19:57

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати земельних торгів 28 трав. 2025 12:12
Протокол про результати земельних торгів 28 трав. 2025 12:12

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 2 черв. 2025 17:08
Статус договору:
Очікується акт/договір
Вартість договору
44 100,00 грн
Підтвердження сплати забезпечувального платежу:
Так
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підтвердження сплати забезпечувального платежу 2 черв. 2025 17:08

Період підписання протоколу:
22 трав. 2025 13:52 – 30 трав. 2025 18:00
Період сплати забезпечувального платежу:
22 трав. 2025 13:52 – 12 черв. 2025 18:00
Період підписання договору:
22 трав. 2025 13:52 – 19 черв. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
1067
Адреса:
Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Успенська, буд. 54

Основний контакт

Ім'я:
Баталін Сергій Сергійович
E-mail:
Телефон:
0967535633

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA103052990000026247011100454
Найменування одержувача:
Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович
ІПН/РНОКПП одержувача:
3231917316

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович

Вас може зацікавити

Земельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки

Земельна ділянка площею 5.8544 га с.Пологи-Яненки
Ім'я:
Якименко Євгеній Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380733228880 ЄДРПОУ:
04361628
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25 165,94 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0651, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 2.0648 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0651, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 2.0648 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарсько...
Ім'я:
Боруца Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675557269 ЄДРПОУ:
0761
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

66 640,00 грн без ПДВ

Дивитись

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0650, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.8185 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського виробництва

4 торги. Уцінка 30 %. Земельна ділянка, кадастровий номер 5924410100:16:000:0650, місцезнаходження: Сумська обл., Середино-Будський р-н., Середино-Будська міська рада загальною площею 0.8185 га, цільове призначення: ведення товарного сільськогосподарського ...
Ім'я:
Боруца Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675557269 ЄДРПОУ:
0761
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26 390,00 грн без ПДВ

Дивитись