1 торги. Земельна ділянка, площею 1.9998 га., цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства, КН: 5121281200:01:001:1235, що розташована за адресою: Одеська область, Березівський район, Гуляївська сільська рада, масив 25, ділянка 36

Земельна ділянка, площею 1.9998 га., цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства, КН: 5121281200:01:001:1235, що розташована за адресою: Одеська область, Березівський район, Гуляївська сільська рада, масив 25, ділянка 36

Початкова ціна

88 591,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 серп. 2024 18:00

до 29 вер. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
29 серп. 2024 18:00 – 29 вер. 2024 20:00
Початок аукціону:
30 вер. 2024 11:15
Дата публікації:
27 серп. 2024 14:05
Період редагування:
27 серп. 2024 14:05 – 29 серп. 2024 18:00
Період питань:
27 серп. 2024 14:05 – 29 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
27 серп. 2024 14:05 – 29 вер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20240827-54494
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
26 577,30 грн
Номер лоту:
74839730
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
88 591,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
885,91 грн
Нормативна грошова оцінка:
61 497,18 грн
Експертна грошова оцінка:
88 591,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
арешт нерухомого майна, 51610538 рішення приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 72693730, виданого від 05.09.2023, Приватним виконавцем виконавчого округу Одеської області Парфьоновим Г.В. арешт нерухомого майна, 54706962 рішення приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 74839730, виданого від 23.04.2024, Приватним виконавцем виконавчого округу Одеської області Шипковим Є.О.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 2 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
74839730
Дата виконавчого провадження:
22 квіт. 2024 р.
Орган що видав:
Приватним виконавцем виконавчого округу Одеської області Шипковим Є.О.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
72693730
Дата виконавчого провадження:
4 вер. 2023 р.
Орган що видав:
Приватним виконавцем виконавчого округу Одеської області Парфьоновим Г.В.
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, площею 1.9998 га., цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства, КН: 5121281200:01:001:1235, що розташована за адресою: Одеська область, Березівський район, Гуляївська сільська рада, масив 25, ділянка 36

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля
Вид земельних угідь (КВЗУ): 002.00 Рослинний покрив земель і ґрунти

Площа:

1,9998 гектар

Адреса:

Україна, Одеська область, Березівський район, Гуляївська сільська рада, масив 25, ділянка 36

Площа ділянки, га:
1.9998
Кадастровий номер:
5121281200:01:001:1235
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, 51610538 рішення приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 72693730, виданого від 05.09.2023, Приватним виконавцем виконавчого округу Одеської області Парфьоновим Г.В. арешт нерухомого майна, 54706962 рішення приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 74839730, виданого від 23.04.2024, Приватним виконавцем виконавчого округу Одеської області Шипковим Є.О.

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 27 серп. 2024 14:05
Проєкт акту/договору 27 серп. 2024 14:05
Копії документів та матеріалів на лот 27 серп. 2024 14:05
Копії документів та матеріалів на лот 27 серп. 2024 14:05
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 27 серп. 2024 14:05
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 27 серп. 2024 14:10

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0299
Адреса:
Україна, 65020, Одеська область, Одеса, вулиця Асташкіна, 21, оф. 1

Основний контакт

Ім'я:
Шипков Єгор Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380961546022

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Єгор Олексійович

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 2.7799 га, кадастровий номер 5322684400:00:001:0279, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Лучанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 2.7799 га, кадастровий номер 5322684400:00:001:0279, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Лучанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380756484360 ІПН/РНОКПП:
2284805766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

89 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4823685700:04:000:0260 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська область, Казанківський район, Казанківська селищна рада, реєстраційний номер ОНМ 2669507548020

Земельна ділянка Кадастровий номер: 4823685700:04:000:0260 Опис об'єкта: Площа: 2 га Цільове призначення: 01.03 Для ведення особистого селянського господарства Адреса: Миколаївська область, Казанківський район, Казанківська селищна рада, реєстраційний номер ОН...
Ім'я:
Булахевіч Степан Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380683988016 ІПН/РНОКПП:
3245809571
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

112 100,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 1366158048227

Земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства загальною площею 1.57 га, кадастровий номер 4822784400:14:000:0191, яка знаходиться за адресою: Миколаївська область, Доманівський район, Сухобалківська сільська рада, реєстраційний номер ОНМ 136...
Ім'я:
Булахевіч Степан Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380683988016 ІПН/РНОКПП:
3245809571
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

107 100,00 грн без ПДВ

Дивитись