1 торги. Земельна ділянка, площею 2.0000 га., цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, КН: 1221884700:05:001:0381, що розташована за адресою: Дніпропетровська область, Криворізький район, Новопільська сільська рада

Земельна ділянка, площею 2.0000 га., цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, КН: 1221884700:05:001:0381, що розташована за адресою: Дніпропетровська область, Криворізький район, Новопільська сільська рада

Початкова ціна

139 200,00 грн

без ПДВ
Торги не відбулись
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 лип. 2024 18:00

до 11 серп. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 лип. 2024 18:00 – 11 серп. 2024 20:00
Початок аукціону:
12 серп. 2024 12:50
Дата публікації:
9 лип. 2024 15:58
Період редагування:
9 лип. 2024 15:58 – 11 лип. 2024 18:00
Період питань:
9 лип. 2024 15:58 – 11 серп. 2024 18:00
Період відповідей:
9 лип. 2024 15:58 – 11 серп. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LAE001-UA-20240709-96056
Реєстраційний внесок:
710,00 грн
Гарантійний внесок:
41 760,00 грн
Номер лоту:
68665568
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
139 200,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 392,00 грн
Нормативна грошова оцінка:
61 187,43 грн
Експертна грошова оцінка:
139 200,00 грн
Тип продажу:
Продаж земельних ділянок
Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель:
арешт нерухомого майна, 14530523 постанова, серія та номер: 44241872 від 17.05.2016 Овідіопольський РВДВС ГТУЮ в Одеській області; арешт нерухомого майна, 23042729 постанова, серія та номер: 44507989, виданий 27.10.2017, видавник: заступник начальника Овідіопольського РВДВС ГТУЮ в в Одеській області; арешт нерухомого майна, 12616201 постанова про відкриття виконавчого провадження, 33029428, 13.06.2012, перший Приморський ВДВС ОМУЮ,
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ УЧАСНИКІВ АУКЦІОНУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, що з урахуванням вимог Закону України «Про особисте селянське господарство», учасниками електронного аукціону можуть бути особи, які відповідають не тільки вимогам частини 7 статті 137 Земельного кодексу України, пункту 29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р., а й вимогам Закону України «Про особисте селянське господарство», а отже тільки фізичні особи. Тобто земельні ділянки з цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства можуть набувати у власність фізичні особи, а юридичні особи тільки у користування. У зв’язку з чим юридичні особи не можуть набувати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, і відповідно не можуть бути переможцями земельних торгів. У разі, якщо учасника юридичну особу буде визнано переможцем земельних торгів, такий учасник буде дискваліфікований організатором.
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Арешти 3 арешти

Наявність арештів, що не можуть бути зняті виконавцем після продажу:
Відсутні

Арешт 1

Номер виконавчого провадження:
44241872
Дата виконавчого провадження:
16 трав. 2016 р.
Орган що видав:
Овідіопольський РВДВС ГТУЮ в Одеській області;
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 2

Номер виконавчого провадження:
44507989
Дата виконавчого провадження:
26 жовт. 2017 р.
Орган що видав:
видавник: заступник начальника Овідіопольського РВДВС ГТУЮ в в Одеській області;
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Арешт 3

Номер виконавчого провадження:
33029428
Дата виконавчого провадження:
12 черв. 2012 р.
Орган що видав:
перший Приморський ВДВС ОМУЮ,
Арешт може бути знятий після продажу виконавцем:
Так

Показати всі арешти

Приховати арешти

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Земельна ділянка, площею 2.0000 га., цільове призначення: Для ведення особистого селянського господарства, КН: 1221884700:05:001:0381, що розташована за адресою: Дніпропетровська область, Криворізький район, Новопільська сільська рада

Код CAV: 06121000-6 Землі сільськогосподарського призначення
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 01.03 Для ведення особистого селянського господарства
Вид земельних угідь (КВЗУ): 001.00 Рілля

Площа:

2 гектар

Адреса:

Україна, Дніпропетровська область, Новопільська сільська рада, Новопільська сільська рада

Площа ділянки, га:
2.0
Кадастровий номер:
1221884700:05:001:0381
Тип власності:
Приватна
Інформація про наявні обтяження:
арешт нерухомого майна, 14530523 постанова, серія та номер: 44241872 від 17.05.2016 Овідіопольський РВДВС ГТУЮ в Одеській області; арешт нерухомого майна, 23042729 постанова, серія та номер: 44507989, виданий 27.10.2017, видавник: заступник начальника Овідіопольського РВДВС ГТУЮ в в Одеській області; арешт нерухомого майна, 12616201 постанова про відкриття виконавчого провадження, 33029428, 13.06.2012, перший Приморський ВДВС ОМУЮ,

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт акту/договору 9 лип. 2024 15:58
Проєкт акту/договору 9 лип. 2024 15:58
Копії документів та матеріалів на лот 9 лип. 2024 15:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 9 лип. 2024 15:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 9 лип. 2024 15:58
Фотографічні зображення земельної ділянки та ілюстрації 9 лип. 2024 15:58
Копії документів та матеріалів на лот 9 лип. 2024 15:58

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
0299
Адреса:
Україна, 65020, Одеська область, Одеса, вулиця Асташкіна, 21, оф. 1

Основний контакт

Ім'я:
Шипков Єгор Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380961546022

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Шипков Єгор Олексійович

Вас може зацікавити

Продається земельна ділянка загальною площею 4.705 га, кадастровий номер 3224010100:03:007:0012, адреса: Київська область, Сквирський район, Сквирська міська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 4.705 га, кадастровий номер 3224010100:03:007:0012, адреса: Київська область, Сквирський район, Сквирська міська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: +380687313752 ІПН/РНОКПП:
2132314808
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

252 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 2.7799 га, кадастровий номер 5322684400:00:001:0279, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Лучанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 2.7799 га, кадастровий номер 5322684400:00:001:0279, адреса: Полтавська область, Лохвицький район, Лучанська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380756484360 ІПН/РНОКПП:
2284805766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

89 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка загальною площею 5,73 га, кадастровий номер 1221882000:01:001:1214, адреса: Дніпропетровська область, Криворізький район, Глеюватська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Продається земельна ділянка загальною площею 5,73 га, кадастровий номер 1221882000:01:001:1214, адреса: Дніпропетровська область, Криворізький район, Глеюватська сільська рада, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Ім'я:
Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: +380955047449 ІПН/РНОКПП:
2787722307
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

220 000,00 грн без ПДВ

Дивитись