Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0029, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-Г, РНОНМ 501604763101

Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0029, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-Г, РНОНМ 501604763101

Початкова ціна

732 391,63 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 5 жовт. 2023 17:22

до 12 жовт. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
5 жовт. 2023 17:22 – 12 жовт. 2023 20:00
Початок аукціону:
13 жовт. 2023 11:20
Дата публікації:
5 жовт. 2023 17:22
Період редагування:
5 жовт. 2023 17:22 – 9 жовт. 2023 18:00
Період питань:
5 жовт. 2023 17:22 – 11 жовт. 2023 20:00
Період відповідей:
5 жовт. 2023 17:22 – 12 жовт. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20231005-32232
Гарантійний внесок:
73 239,16 грн
Номер лоту:
G23N024893
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
791/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
8 вер. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
732 391,63 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 323,92 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0029, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-Г, РНОНМ 501604763101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Роганська, 186-Г

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 5 жовт. 2023 17:22

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

975 024,00 грн без ПДВ

Дивитись

Частина комплексу будівель у складі: адмінбудинок, Б-2 загальною площею 663,2 кв. м; гараж, Д-1; склад, Є-1; гараж, Ж-1 загальною площею 338,6 кв. м; лабораторія, З-1 загальною площею 122,6 кв. м; гараж, І-1 загальною площею 103,8 кв. м за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт Царичанка, пров. Першотравневий, 11

Частина комплексу будівель у складі: адмінбудинок, Б-2 загальною площею 663,2 кв. м; гараж, Д-1; склад, Є-1; гараж, Ж-1 загальною площею 338,6 кв. м; лабораторія, З-1 загальною площею 122,6 кв. м; гараж, І-1 загальною площею 103,8 кв. м за адресою: Дніпропетро...
Ім'я:
Остащенко Ольга Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380567441141 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 175 350,00 грн без ПДВ

Дивитись

Перший повторний аукціон з продажу Будівлі насосної станції (нежитлова будівля) третього підйому (реєстраційний номер майна: 34115448), без можливості зниження початкової ціни

Перший повторний аукціон з продажу Будівлі насосної станції (нежитлова будівля) третього підйому (реєстраційний номер майна: 34115448), без можливості зниження початкової ціни
Ім'я:
Ліквідатор, Арбітражний керуючий Прийма Надія Андріівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961431257 ІПН/РНОКПП:
3402112946
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 424 800,00 грн без ПДВ

Дивитись