Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер
1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250. Основні засоби у кількості 6 одиниць.
Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська
обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250. Основні засоби у кількості 6 одиниць.
503 328,30 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 4 жовт. 2023 14:40
до 11 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 52460, Дніпропетровська область, Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
-
громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 52460, Дніпропетровська область, Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Основні засоби у кількості 6 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 6 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 4 жовт. 2023 14:40 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
Земельні торги - продаж з переважним правом земельної ділянки, загальною площею - 2,5586 га, кадастровий номер - 7121589000:05:003:0553, цільове призначення: Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Скориківської сільської ради, Золотоніського району, Черкаської області.
325 000,00 грн без ПДВ
Дивитись975 024,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка, загальною площею 2,00 га, кадастровий номер 1225055100:01:002:0518, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська територіальна громада, смт. Солоне, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01
269 058,00 грн без ПДВ
Дивитись