Майнові права на одноквартирний житловий будинок літ. ``Ю-2``, загальною площею 290.5 кв.м., житлова площа 45.8 кв.м., що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-А, РНОНМ 786137163101

Майнові права на одноквартирний житловий будинок літ. ``Ю-2``, загальною площею 290.5 кв.м., житлова площа 45.8 кв.м., що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-А, РНОНМ 786137163101

Початкова ціна

4 845 960,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 жовт. 2023 14:37

до 8 жовт. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
2 жовт. 2023 14:37 – 8 жовт. 2023 20:00
Початок аукціону:
9 жовт. 2023 12:35
Дата публікації:
2 жовт. 2023 14:37
Період редагування:
2 жовт. 2023 14:37 – 4 жовт. 2023 18:00
Період питань:
2 жовт. 2023 14:37 – 7 жовт. 2023 20:00
Період відповідей:
2 жовт. 2023 14:37 – 8 жовт. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20231002-13090
Гарантійний внесок:
484 596,00 грн
Номер лоту:
G22N024856
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
773/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
6 вер. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
4 845 960,00 грн без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
48 459,60 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Майнові права на одноквартирний житловий будинок літ. ``Ю-2``, загальною площею 290.5 кв.м., житлова площа 45.8 кв.м., що розташований за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Липова, 6-А, РНОНМ 786137163101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Липова, 6-А

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 2 жовт. 2023 14:37

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Приміщення першого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями (№ 25,26). Загальна площа (кв.м): 37.1. Приміщення другого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями. Загальна площа (кв.м): 297.4. Адреса: Рівненська обл., м. Рівне, вулиця Київська, будинок 21.

Приміщення першого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями (№ 25,26). Загальна площа (кв.м): 37.1. Приміщення другого поверху торгового комплексу з офісними приміщеннями. Загальна площа (кв.м): 297.4. Адреса: Рівненська обл., м. Рівне, вулиця Київ...
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 152 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення відділення банку /А-2/. Загальна площа (кв.м): 173.6, матеріали стін: цегла, Опис: приміщення відділення банку /А-2/ загальною площею 173,6 кв.м. Адреса: Волинська обл., Ківерцівський р., смт. Цумань, вулиця Грушевського, будинок 7.

Приміщення відділення банку /А-2/. Загальна площа (кв.м): 173.6, матеріали стін: цегла, Опис: приміщення відділення банку /А-2/ загальною площею 173,6 кв.м. Адреса: Волинська обл., Ківерцівський р., смт. Цумань, вулиця Грушевського, будинок 7.
Ім'я:
Арбітражний керуючий Чичва Олег Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380938882828 Факс:
+380937686797
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3162701497
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 510 800,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область

Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область
Ім'я:
Волошин Марія Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380963030840 ЄДРПОУ:
26269449
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 539 586,00 грн без ПДВ

Дивитись