Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0036, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-д, РНОНМ 535056863101
Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0036, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-д, РНОНМ 535056863101
823 940,59 грн
без ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 27 вер. 2023 15:28
до 4 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Земельна ділянка площею 2,0 га, кадастровий номер 6310138200:11:025:0036, з цільовим призначенням: ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Роганська, 186-д, РНОНМ 535056863101.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до
законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Роганська, 186-д |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 27 вер. 2023 15:28 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
975 024,00 грн без ПДВ
ДивитисьЧастина комплексу будівель у складі: адмінбудинок, Б-2 загальною площею 663,2 кв. м; гараж, Д-1; склад, Є-1; гараж, Ж-1 загальною площею 338,6 кв. м; лабораторія, З-1 загальною площею 122,6 кв. м; гараж, І-1 загальною площею 103,8 кв. м за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт Царичанка, пров. Першотравневий, 11
1 175 350,00 грн без ПДВ
ДивитисьКвартира двокімнатна, загальною площею 51,7 кв.м, житловою площею 29,0 кв.м, за адресою: Київська обл, Броварський р., м.Бровари, вулиця Лагунової Марії, будинок 4, квартира 59. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 640148632106. Інвентарний № 10048
1 563 120,00 грн без ПДВ
Дивитись