Нежитлове приміщення, цокольного поверху № 0-8 в літ. ``А-10``, загальною площею: 29,5 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б, РНОНМ 909803663101. Основні засоби у кількості 10 одиниць.

Нежитлове приміщення, цокольного поверху № 0-8 в літ. ``А-10``, загальною площею: 29,5 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б, РНОНМ 909803663101. Основні засоби у кількості 10 одиниць.

Початкова ціна

264 030,21 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 вер. 2023 14:58

до 4 жовт. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
27 вер. 2023 14:58 – 4 жовт. 2023 20:00
Початок аукціону:
5 жовт. 2023 11:50
Дата публікації:
27 вер. 2023 14:58
Період редагування:
27 вер. 2023 14:58 – 29 вер. 2023 18:00
Період питань:
27 вер. 2023 14:58 – 3 жовт. 2023 20:00
Період відповідей:
27 вер. 2023 14:58 – 4 жовт. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230927-22390
Гарантійний внесок:
26 403,02 грн
Номер лоту:
G22N024888
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
790/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
8 вер. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
264 030,21 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 640,30 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлове приміщення, цокольного поверху № 0-8 в літ. ``А-10``, загальною площею: 29,5 кв.м, що розташоване за адресою: Харківська обл., м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б, РНОНМ 909803663101. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, вулиця Гвардійців-Широнінців, будинок 29б

Тип:
Майно
2

Основні засоби у кількості 10 одиниць. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення

Кількість:

10 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад

Тип:
Майно

Розташування на мапі

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 27 вер. 2023 14:58

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"

Будівля їдальні заг.пл. 331,5 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ "Вендичанський цегельний завод"
Ім'я:
Лукашук Вікторія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380962672707 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

161 440,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

225 833,34 грн без ПДВ

Дивитись

Житловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Інвентарний № 10045. Земельна ділянка площею 0,2000 га (кадастровий номер 1822083200:04:001:0137), за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2411959618220. Цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Інвентарний № 10023.

Житловий будинок, загальною площею 51,6 кв.м, житловою площею 12,7 кв.м за адресою: Житомирська обл., Житомирський р., с. Сонячне, вулиця Усановича Михайла (до перейменування Чапаєва), будинок 26. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2412413718220. Ін...
Ім'я:
Ровінська Юлія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380503129073 ЄДРПОУ:
39849797
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

324 180,00 грн без ПДВ

Дивитись