Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер
1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250. Основні засоби у кількості 6 одиниць.
Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250. Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська
обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250. Основні засоби у кількості 6 одиниць.
575 232,34 грн
з ПДВОрганізатор:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»з 26 вер. 2023 18:06
до 3 жовт. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Житловий будинок загальною площею 322,5 кв.м, житловою площею 52,5 кв.м, що розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, будинок 75, РНОНМ 167578012250.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 52561, Дніпропетровська область, Солонянський р., с. Василівка, будинок 75 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 2 |
Земельна ділянка площею 0,25 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6020, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167681512250. Земельна ділянка площею 0,2896 га, кадастровий номер 1225081500:04:002:6021, за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75, РНОНМ 167738312250.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
-
громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
|
Кількість: 2 штуки |
Адреса: Україна, 52561, Дніпропетровська область, Солонянський р., с. Василівка, вулиця Переможна, земельна ділянка 75 |
|
Тип:
Майно
|
|||
| 3 |
Основні засоби у кількості 6 одиниць.
Переможець зобов`язується:
∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону.
∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС.
Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків.
Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме:
- громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;
- юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в
статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.
Код CAV: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення
|
Кількість: 6 штуки |
Адреса: Україна, 04053, Київська область, м. Київ, склад |
|
Тип:
Майно
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 1 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Паспорт торгів | 26 вер. 2023 18:06 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»Вас може зацікавити
975 024,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка, загальною площею 2,00 га, кадастровий номер 1225055100:02:001:0134, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська територіальна громада, селище Солоне, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01 Наразі на земельній ділянці є врожай який буде зібрано у строк до 15 жовтня 2026 року, в договрі купівлі-продажу буде зазначено в пункті 4.3.6 ( шаблон додається) щодо зобов'язання покупцем забезпечити безперешкодний доступ до ділянки для збору врожаю до 15 жовтня 2026 року
1 143 496,50 грн без ПДВ
ДивитисьЗемельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 8,4045 га, кадастровий номер: 4824282300:02:000:0072, за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, Криничанська сільська рада
374 000,00 грн без ПДВ
Дивитись