Земельна ділянка площею 2,3446 га, кадастровий номер 3222784400:02:013:0005, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 737611832227. Банкомат ProCash2000-xe(м.Харків,вул.Озерянська,106), інв. № 23192. Банкомат ProCash 1500 xe USB м.Харків,вул.Гоголя,10, інв. № 26116.

Земельна ділянка площею 2,3446 га, кадастровий номер 3222784400:02:013:0005, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 737611832227. Банкомат ProCash2000-xe(м.Харків,вул.Озерянська,106), інв. № 23192. Банкомат ProCash 1500 xe USB м.Харків,вул.Гоголя,10, інв. № 26116.

Початкова ціна

328 538,76 грн

з ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 вер. 2023 17:08

до 10 жовт. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 вер. 2023 17:08 – 10 жовт. 2023 20:00
Початок аукціону:
11 жовт. 2023 13:40
Дата публікації:
26 вер. 2023 17:08
Період редагування:
26 вер. 2023 17:08 – 28 вер. 2023 18:00
Період питань:
26 вер. 2023 17:08 – 9 жовт. 2023 20:00
Період відповідей:
26 вер. 2023 17:08 – 10 жовт. 2023 20:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
GFE001-UA-20230926-07922
Гарантійний внесок:
32 853,88 грн
Номер лоту:
G23N024999
Публічний паспорт активу:
Номер рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
833/23
Дата рішення ФГВФО про затвердження умов продажу:
22 вер. 2023 00:00
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
328 538,76 грн з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 285,39 грн
Умови участі фінансових установ:
Учасником електронного аукціону, предметом продажу на якому є права вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення, не може бути користувач, який є позичальником (боржником щодо банку) та/або поручителем (майновим поручителем) за такими кредитними договорами та/або договорами забезпечення.
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
АТ "МЕГАБАНК" 04053, м. Київ, вул. Січових стрільців, буд.17, Контактна особа: Кравчук Ярослав Михайлович [email protected] 068-652-10-88
Реквізити майданчиків:

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Земельна ділянка площею 2,3446 га, кадастровий номер 3222784400:02:013:0005, яка знаходиться за адресою: Київська обл., Макарівський р., с/рада. Людвинівська, РНОНМ 737611832227. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 08045, Київська область, Макарівський р., с/рада. Людвинівська

Тип:
Майно
2

Банкомат ProCash2000-xe(м.Харків,вул.Озерянська,106), інв. № 23192. Банкомат ProCash 1500 xe USB м.Харків,вул.Гоголя,10, інв. № 26116. Переможець зобов`язується: ∙ здійснити повну оплату коштів за лот, які повинні надійти на рахунок банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування ЦБД протоколу електронного аукціону. ∙ підписати договір купівлі-продажу/відступлення придбаного активу(вів)(майна) протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дня, наступного за днем формування протоколу електронного аукціону, з урахуванням Регламенту ЕТС. Продаж активів здійснюється із застосуванням грошової форми розрахунків. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов'язані з державою-агресором, а саме: - громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; - юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Код CAV: 32000000-3 Радіо-, телевізійна, комунікаційна, телекомунікаційна та супутня апаратура й обладнання

Кількість:

2 штуки

Адреса:

Україна, 61001, Харківська область, м. Харків, склад

Тип:
Майно

Документи аукціону 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Паспорт торгів 26 вер. 2023 17:08

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
09804119
Адреса:
Україна, 04053, Київська область, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд.17

Основний контакт

Ім'я:
Кравчук Ярослав Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380686521088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МЕГАБАНК»

Вас може зацікавити

1 торги. 1/3 частина земельної ділянки, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1214231459203; тип об’єкта: земельна ділянка; кадастровий номер: 5920380800:01:001:0213; опис об’єкта: площа (га): 3.3201, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; адреса: Сумська обл., Охтирський р., с/рада. Бугруватська.

1 торги. 1/3 частина земельної ділянки, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1214231459203; тип об’єкта: земельна ділянка; кадастровий номер: 5920380800:01:001:0213; опис об’єкта: площа (га): 3.3201, цільове призначення: для ведення товарного сільсько...
Ім'я:
Пересадько Олександр Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: +380666012233 ЄДРПОУ:
0306
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

230 092,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається земельна ділянка, загальною площею 2,00 га, кадастровий номер 1225055100:01:002:0518, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська територіальна громада, смт. Солоне, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 01.01

Продається земельна ділянка, загальною площею 2,00 га, кадастровий номер 1225055100:01:002:0518, адреса: Дніпропетровська область, Дніпровський район, Солонянська територіальна громада, смт. Солоне, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарсь...
Ім'я:
Мудраченко Дар'я Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380988936604 ЄДРПОУ:
45591485
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

269 058,00 грн без ПДВ

Дивитись

Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 8,4045 га, кадастровий номер: 4824282300:02:000:0072, за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, Криничанська сільська рада

Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 8,4045 га, кадастровий номер: 4824282300:02:000:0072, за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський район, Криничанська сільська рада
Ім'я:
Проценко Антон Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380970310011 ЄДРПОУ:
0554
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

374 000,00 грн без ПДВ

Дивитись